Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keleris

Czy walczono o was dziewczyny?

Polecane posty

Gość keleris

Czy zdarzyło się u was kobiety że byliście najpierw nieprzychylne facetowi który chciał się z wami spotykać i go odrzucałyście ale potem wam się jednak odwidziało i byliscie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdrawiaczeeeeeeee
A ty tak masz/mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgjh
zdarzyło niestety... po roku wzięliśmy ślub, po kolejnych 2 rozwód... teraz znowu walczy o powrót... zmieniłam miasto, telefon ale i tak mnie znalazł... jeszcze trochę a wystąpię o zakaz zbliżania się do sądu... pierwsze wrażenie prawie zawsze jest w 100% trafione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała jindza
tak. ja nie byłam zainteresowana na pczatku moim -wtedy-jeszcze-nie-mezem. on dopieor co zerwal z moja kolezanka, ja nigdy go w takim swietle nie postrzegalam, byl dla mnie kumplem i tyle. ale walczyl. staral sie. zdobywal i zdobyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie walczył :P lubie jasne sytuacje i nie lubie się bawic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fgjh ..mysle podobnie jezeli pierwsze wrazenie jest nie korzystne to bez sensu jest o kogos walczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keleris
Odrzuciła mnie ale jest jakoś zamknięta w sobie, Czuję że jakoś mogę do niej dotrzec ale nie wiem jak. Ona nigdy nie była w związku i nie chce byc. Nigdy nikogo nie kochała. Ale wiem że dobrze się jej ze mną rozmawia ze mnie lubi i nie chciałaby mnie ranic. Chcę jakoś do niej dotrzec ale nie potrafię, i zastanawiam się czy jest w ogóle sens i szansa się przebic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem negatywnie
nastawiona do takich "walk". Walczono 2 razy. Efekt calkowicie odwrotny. Od przyjazni do niecheci wrecz i unikania :O :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keleris
ona 25 ja 28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcz nawet nie wiesz
jak mocno moze pokochac takie serce, ktore sie wzbrania przed miloscia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anieczka84
oczywiscie ze tak.... milosc od pierwszego wrazenia jest zdecydowanie przereklamowana.... czasem troche staran i moze sie udac.. aczkolwiek nie traktowalabym tego jako regule.. wszystko zalezy jaki jest powod tego ze cie odrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość largo29
po co? walczyc i szargać swoją dumę? w imię miłości bardzo łatwo się upodlic a i tak nie odniesie to zadnego skutku. Lepiej już dac sobie spokój z tym romantycznym pierdzeniem rodem z 19 wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka__
Zdecydowanie jestem zwolenniczką walki :) też uważam, że miłość od pierwszego wejrzenia, od początku piękna historia i jasne sytuacje to wyjątek potwierdzający regułę - inaczej nie powstałoby to forum. Mam za to inne pytanie - czy kobiety też mogą walczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy powinien walczyc to co facet ma soę poniżac a a kobieta ma byc bierna ??? te czasy minęły facet powinien się bardziej wykazac jezeli chodzi o tzw walkę ale kobieta tez by mogła troche powalczyc bo przyjdzie inna i sprzątnie ci faceta i będzie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walczyło o mnie wielu chłopaków. Raz trafił się taki z którym nie chciałam chodzić. Próbował wszystkiego: namawiania, przekupstwa, błagań, podrywania na miłosierdze, gróźb, a potem się wieszał. Oczywiście efekt był całkowicie odwrotny do zamierzonego. Ale tak poza tym to bardzo lubię jak facet się o mnie stara-ale tylko wtedy gdy mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekwioneone
a długo ja znasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka__
Niestety część z nas to są niezdecydowane lale, które mówią nie a myślą tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, że to bez sensu. Albo ktoś jest zainteresowany od poczatku albo nie, potem jedynie mozna sie umawiac z braku laku i nudow, nastepnie pojawi sie ktos na kogo widok czas sie zatrzyma ;) i osoba która tak walczyła idzie w odstawke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rta11
najpiew zapytaj się czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarisssa18
Walczyć. Kto wie może odmieni się jej serce. O mnie nikt nie walczył jeszcze więc nie wiem jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie walczyc . jak laska jest normalna i podoba jej się facet to nie potrzeba walczyc tylko normalnie starac się stworzyc związek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×