Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obsesjaaaaaaaaaaa

sny... czy ktos sie na nich zna?

Polecane posty

Gość obsesjaaaaaaaaaaa

czy kogoś interesują sny? jesli tak co powiedzielibyscie o takim: obsada: ja, moj facet, jego mama, i jego bya dziewczyna fabuła: moj facet wybiera sie ze swoja byla na wesele bedac ze mna, wszystko sie dzieje na oczach moich i jego mamy, dosyc dlugo ejstem cierpliwa i co najwazniejsze, w snie wiem ze mu ufalam ze nic nie zrobi zlego tylko pojdzie z nia na wesele ale kiedy ja juz nie wytrzymuje tego widzac ich przygotowania krzycze do nich wszystkich, ze tego nie rozumiem ze to jest chore ze to mnie rani i jak to jest ze ktos pierw nazywa kogos ze jest pusta suka a pozniej idzie z nia na wesele, on zaprzecza ze tak powiedział (a powiedział nawet w realu), laska siedzi cicho tesciowa tez, ja wybiegam i cierpie do nastepnego dnia chce mu wszystko napisac na gg i... sie budze.... w łzach... nasz zwiazek jest bardzo udany, on nie chce nawet slyszec imienia swojej bylej bo jak sam powiedział "nie powinieniem tego zalowac bo to szkoła zycia była... ale jednak zaluje zmarnowanych 3 lat" skad sie biora takie snyy? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z podswiadomości. I tego że podświadmie nie potrafisz sobie poradzić z byłą swojego chłopaka. Jeśli mam być szczery to jest to normalne na początku-sam mam czasem jakis koszmarek zwiazany z byłym mojej dziewczyny-ale nie przywiazuje wagi do snu-wazna jest rzeczywistosc i nie ma czym sie przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×