Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afra3szafra

Każdy dzień pomaga nam dostrzec to,co najpiękniejsze dla moich-znajdzicie mnie

Polecane posty

jeszcze ja jestem, dzisiaj wczesnie skonczylismy.... ale nie bede chyba siedziec bo nie mam nastroju.... do niczego... jutro mam ostatni dzien w pracy...dzisiaj sie dowiedzialam,ze w tej pracy bylam tylko na 2 tygodnie, bo zastepowalam pewna babke ktora byla na wakacjach...fajnie jest sie tak dowiedziec w ostatnim dniu:(:(:(:(:( ta holandia coraz mniej sie mi podoba...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta. Doskonale zastępuje miłość, sprowadza ciszę i daje nieśmiertelność.(A.Camus)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem nędzarzem, bo posiadam tylko marzenia. Rozsiałem je u twych stóp, więc stąpaj lekko, bo stąpasz po moich marzeniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dopisać- że jaśmin zrobiła ściany w kolorze czekolady i kawy z mleczkiem, a ja w tych samych barwach włosy:). Chyba ktoś ma za duzy wpływ na naszą podświadomość:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nocna :D Nawiasem mówiąc kolor czekoladowy jest piękny na ścianie i na włosach oczywiście a jak do tego jeszcze jest kawa z mleczkiem to już rewelacja:D A co tu tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) cos ostatnio pusto u nas.. to chyba przez ta ładna pogode.... my własnie z małym jemy sniadanko kanapeczki z mieskiem mniam mniam.. :) pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od minety
hehehe ale mnie obrobiłaś niejaa:P ;) domyślam się, że twój partner to przeczytał i stąd szlaban na kafe?:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość specjalistka od minety
nie ma żadnej:( akurat jak mam taką chrapkę;):D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:D no cos cichutko tutaj ostatnio:P a ja jestem baaaaardzo szczesliwa:D bo...jutro wieczorem....jade na tydzien do polski:D uchachana jestem:D po 7 miesiacach zobacze moja koffana rodzinke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja juz na nogach, znajomi poszli do pracy a ja spac nie moge:P hehe... a mam tyle spraw dzisiaj do zalatwienia, zakupy, pranie i wieeele roznych spraw....no i oczywiscie pakowanie:P wieczorkiem wyjezdzam.... nocna latawico nie wiem na ile przyjezdzam, napewno na tydzien...tzn mam w planach wracac w sobote, ale jesli nic w pracy nie ruszy i dadza mi kolejne dni wolnego...i nie zalatwie nic nowego, to moze na kilka dni dluzej:D ale sie ciesze, normalnie wariuje ze szczescia:D a co u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×