Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afra3szafra

Każdy dzień pomaga nam dostrzec to,co najpiękniejsze dla moich-znajdzicie mnie

Polecane posty

Gość przepraszam za opóźnienie
:) Czekoladko właśnie Ci wysłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz będzie numer jeden E I tu się zaczyna Eden A Przeleć mnie w tej koniczynie E Jeszcze raz H7 Przeleć mnie E W tej koniczynie A Przeleć mnie w tej koniczynie E H7 Jeszcze raz E Teraz będzie numer drugi Rób to w rytmie ługi-bugi Teraz będzie numer trzeci Ona krzyczy: \"Nie rób dzieci!\" Teraz będzie numer cztery Rób to szybciej, do cholery Teraz będzie numer piąty Pieprząc się zwiedzają kąty Teraz będzie faza szósta Ona wreszcie bierze w usta Numer siódmy się zaczyna Wsadza jej cała drużyna I nadchodzi już ósemka Chociaż gumka jest za cienka Coraz bliżej dziewiąteczki On wyciąga bacik z teczki I dziesiąty numer będzie Tego Johna czuję wszędzie Coraz bliżej jedenastka Przed dwunastką to namiastka Więc dwunastka już nadchodzi Teraz to robimy w łodzi I trzynastka coraz bliżej Gdy on prosi, to ja liżę Jeden-cztery jest wspaniały Na wierzch wyszły mi już gały Teraz piątka za jedynką On mi zwilża swoją ślinką Jeden-sześć jest nienajlepszy Bo on z inną się już pieprzy Siedemnastka jest pechowa Bo zaczyna się od nowa Teraz będzie numer tysiąc Masz kondycję, muszę przysiąc Teraz będzie tysiąc jeden I tu się zakończy Eden Teraz faza jest krytyczna To choroba weneryczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My, Cyganie, co pędzimy z wiatrem, C G My, Cyganie, znamy cały świat, e My, Cyganie, wszystkim gramy a e A śpiewamy sobie tak H7 e E Ore, ore, szabadabada amore C G Hej, amore szabadabada, a e O muriaty, o szagriaty a e Hajda trojka na mienia H7 e (E) Kiedy tańczę - niebo tańczy ze mną, Kiedy gwiżdżę - gwiżdże ze mną wiatr, Zamknę oczy - liście więdną, Kiedy milknę - milczy świat. Gdy śpiewamy - słucha cała ziemia, Gdy śpiewamy - słucha cały świat, Niechaj każdy z nami śpiewa, Niech rozbrzmiewa piosnka ta: Będzie prościej, będzie jaśniej, Całą radość damy wam, Będzie prościej, będzie jaśniej Gdy zaśpiewa każdy z was:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogniska już dogasa blask, D h e A Braterski splećmy krąg. D D7 G W wieczornej ciszy, w świetle gwiazd D h e A Ostatni uścisk rąk. G A D Kto raz przyjaźni poznał moc, Nie będzie trwonić słów. Przy innym ogniu, w inną noc, Do zobaczenia znów. Nie zgaśnie tej przyjaźni żar, Co połączyła nas. Nie pozwolimy, by ją starł Nieubłagany czas. Kto raz przyjaźni poznał moc…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie... Po paru dniach ciszy wracam i \"...przyrzekam solennie wypełniać swe obowiązki...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakikolwiek...nie strasz :O mnie to czeka:O Wlę żyć nadzieją że będzie spokojne tak jak pierwsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jedyni, którzy powinni rzeczywiście grzeszyć, to ludzie, którzy grzeszą uśmiechem. " No to chcę być GRZESZNICĄ :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaśmin nie ma tak dobrze że i jedno i drugie dziecko spokojne:) Ja pierwsze miałam rozwrzeszczane że hej a drugie spokojne(jak były małe oczywiście)bo teraz to obydwie są głośne.To co Ty masz mieć lepiej;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpa nie małpa...życzenia przyjmuję:D Na razie to spokojne jest nie czuję jeszcze:D Pierwsze już kopało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna z chłopakiem siedzą popijając piwo z butelek. Dziewczyna zamyślona głaszcze butelkę posuwistym ruchem w górę i w dół w jej szerszej części. - O czym myślisz? - spytał chłopak. - O moim byłym chłopaku. - Pomyśl trochę o mnie. - Dobrze - powiedziała dziewczyna gładząc szyjkę od butelki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku przestrodze :D:D:D:D:D:D Nie wiem, czy robicie też zakupy w marketach, ale te informacje mogą się przydać. Chcę was ostrzec przed tym, co mi się przydarzyło. Padłem ofiarą przebiegłych oszustek. Zdarzyło mi się to w TESCO, ale mogło i gdzie indziej i komuś innemu. Oszustki działają następująco: Dwie ładne dziewczyny koło 20 przychodzą do waszego samochodu, kiedy ładujecie zakupy do bagażnika. Zaczynają myć szyby a piersi im dosłownie wyskakują z bluzek. Kto by nie popatrzył? Jak im podziękujecie i zaproponujecie pieniądze za wykonaną pracę, odmówią i poproszą, by ich lepiej podrzucić do następnego TESCO. Jeżeli się zgodzicie, obie usiądą na tylnym siedzeniu i w trakcie jazdy się zaczną nawzajem pieścić. Następnie jedna z nich przechodzi na przednie siedzenie i zabierze się do robienia laski. W tym czasie druga kradnie wasz portfel. - Mój portfel został właśnie tak skradziony w zeszły piątek, sobotę, dwa razy w poniedziałek i wczoraj też ! Nie no:D:D:D:D:D:D "wczoraj dwa razy..." 2 portfele nosi czy jak? :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to z serii napisy na zderzakach aut :D:D:D:D "Jeżeli możesz przeczytać ten napis, to znaczy, że straciłem przyczepę" "Mam zepsuty klakson. Obserwuj środkowy palec u ręki. " "Wal śmiało! Auto teściowej! " :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaśmin...fajne te teksty:D o jejciu...ok 20 mam wyjazd:D nie moge sie doczekac...jak juz bede w polsce:P a tu daleka droga przede mna:P wazne ze pojade:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wam Proszę się jeszcze troche powysilać z tymi wpisami:D Ja dziś zrobiłam sobie wolne na 3 godz. i poszłam do koleżanki- jak miło zrobic sobie wagary:D Klusia pewnie juz w podróży:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie poprawa. Chociaz dzisiaj tez padam. Mamy wizyte u pani od cwczen, bedziemy trenowac z maluchem zeby sie dobze rozwijal. No i zawsze mozna sie czegos ciekawego dowiedziec. Jasmin, zbyt spokojne dziecie tez nie sa za dobre, nie wymagaja uwagi od rodzicow i dlatego moga nie otrzymywac wystarczajacej stymulacji. Tak gdzies przeczytalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jakikolwiek:O:O...\"stymulacji\"??? Rany , zabrzmiało prawie jak Matrix:O:O Myślę,że wszystko i tak zależy od rodziców...Ile czasu poświęcają dziecku... Wiesz,moja pierwsza była takim \"żywym srebrem\" wszędzie Jej było pełno,na chwilę nie usiadła,w wieku 4 lat pływała już,mając 5 lat skakała z trampoliny.Ale w przedszkolu,to było jedyne dziecko,które potrafiło słuchać gdy pani czytała bajkę...Każdy wieczór , przed zaśnięciem,czytałam Jej bajki. Wszystkie tomy Harry Pottera przeszły przez moje usta:D często już zasypiałam czytając:D ,ale nie było siły , trzeba było czytać rozdział do końca:D:D Niestety,teraz za mało czasu,by sama czytała:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×