Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afra3szafra

Każdy dzień pomaga nam dostrzec to,co najpiękniejsze dla moich-znajdzicie mnie

Polecane posty

hej:D ja juz w Polsce, wszysyc mysleli ze po przyjezdzie pojde spac, a poszlam ostatnia:D czyli ok 23:D dzisiaj znowu wczesnie na nogach:D ehhh....jak pomysle ze tylko tydzien:( musze cos wykombinowac:D nocna, nie przejmuj sie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorącz czekolada
Afra mów jaśniej,jaka to decyzja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprowadzam sie na pewnien czas do rodzicow... ale nie chodzi tu o skonczenie niepowodzenie w zwiazku bo tak jest wszytsko oki ale o cos innego.... nocna nie zmieniaj nika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wam:) urwisku- jak ci sie w Polsce podoba:D:D tak afra- jesteśmy bardzo ciekawe co tam wymysleliście:) Czekoladka- wiedziałam:P:D:D Jaśminku dobre:D:D a ja dopiero z pracy, ale ktoś chce mnie podsiąść na necie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziś tak mgliso i deszczowo...ponuro... Gdzie ta piękna Złota Polska Jesień... Gdzie kolory ,gdzie słońce przeświecające wśród drzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Afro...napisałaś "wyprowadzam się" przepraszam,ale sama czy oboje? Czasem warto...trochę "odświerzyć" związek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!! Widzę, że problemy zdrowotne, nie zazdroszczę. Ja ze swoimi czekam na Dr. Piaseckiego. U mnie też deszczowo, chyba nawet zrezygnujemy ze spaceru. Mam masę pracy komputerowej, na własne życzenie zacząłem odświeżać laptopa. Trzeba masę śmieci zgrać. Trudno uwierzyć ile się nazbierało. Co do wprowadzania i wyprowadzania to mam bardzo mieszane uczucia. Nie chcąc wnikać w szczegóły mam nadzieję, że wszystko sie dobrze rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasnim na szczescie nie musze sie narazie wyprowadzac a mialam z maluszkiem bo nie za dobrze finansowo u nas wyglada... maz jak juz wczesniej pisalam ma przestuj w pracy i juz nie zarabia tyle ile wczesniej,a z mieszkania nie zrezygnujemy bo nie bedzie jak i on tak i ja z małym mieszkac bo jego rodzice nie chca wziac nas pod swoj dach na jakis czas...a moi sa za daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakikolwiek,tak masz rację,trzeba wierzyć że są przejściowe.Jednak ważniejsze jest to by wzajemnie się wspierać... Razem można dużo więcej... Wczoraj była u mnie taka nawałnica że net nie chodził aż do 1.30...brrr...zimno,ulewa,a w nocy niesamowity wiatr... A dziś rano wstaję...a tu słoneczko i niebo bez jednej chmurki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×