Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afra3szafra

Każdy dzień pomaga nam dostrzec to,co najpiękniejsze dla moich-znajdzicie mnie

Polecane posty

No bo tak od razu oceniać... Myślę że zbyt szybko oceniamy...dajmy innym kilka szans... A Ty jesteś w gorącej wodzie kąpany,jak zawsze!:P:P Postaraj się wejść w Jego położenie,pomyśl z Jego punktu widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie oceniam...po prostu wkurzyłem się! Jak potrzebuje czegoś to wie gdzie mnie znależć,a jak ja RAZ,powtarzam RAZ poprosiłem o pomoc to się wypiął! Mam wrażenie że po prostu cieszy go ta sytuacja,że pozbył się \"konkurenta\"...Dla mnie to jest obłuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, witam:D przepraszam, ze sie nie odzywalam, ale w polsce na nic czasu nie mialam, a nic szczegolnego nie robilam:P i wrocilam wczoraj do holnadii:D poszlam spac w sobote ok 23, wstalam o 2.30 w nocy, jechalam ok 15 godzin, w domu bylam ok 20:D i pogadalam ze znajomymi, poszlam spac ok 23, a juz musialam wstac o 3.45:( do pracy:P normalnie ledwo zyje, ale jakos zyje:D a najlepsze to to, ze od soboty wieczor do teraz zyje o jednej malutkiej bułeczce:D hehe...dopiero teraz zrobie sobie cos do jedzienia:D caly tydzien na 5 do pracy, czyli po 3 pobudka :( ehhh... ide zjesc, posiedziec ze znajomymi i spac.., :D buzka, odezwe sie niedlugo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Jak fajnie- wreszcie wpisy:) urwisku- współczucie- o tej godzinie wstawać-dramat. co innego kłaść się o tej porze:D cienki w pasie- a to może o ta konkurencję się wkurzyłeś:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Latawica ale śmieszne...naprawdę,boki zrywać:P:P:P W Przyjaźni nie ma konkurencji:PP:P:P:P Urwisku...no to masz zajebiście długi dzień:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) cienki w pasie--->> nie przejmuj sie kobiety tak, samo robia, głowa do gory bedzie dobrze+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ 9 :) su ynus mi sie wtrazala ... +63333333333333333333336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :O:O co to za \"zgłoś do usunięcia\"???? Hm...???? :O:O:O Kto taki mądry był? Komu się to nie podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Witam z krainy gdzie nigdy się nic nie dzieje. NUDA!!! Tj trochę się dzieje, jeśli policzyć pranie oraz inne obowiązki domowe. Niestety nie jest to zbyt ciekawe. Co do sytuacji Cienkiego, to i tak nie zmieniam zdania, tym bardziej jak się więcej wyjaśniło. @Urwisek_ będzie gotowe w tym tygodniu tylko musisz sobie jakiś login wymyślić no i do administratora napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach,jacy Wy faceci jesteście sfochowani...wrrr:O:O:O Nic tylko obrazić się i basta! Żadnej wyrozumiałości:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:D wlasnie wrocilam z pracy:P zrobilam sobie obiadek i teraz mam zamiar odpoczywac:P wykonczy mnie ta praca od 5 a w piatek i sobote na 4, no sie zapłacze, no ale przeciez co to jest wstac o 2.45 w nocy zeby jechac do pracy...wtedy przeciez tylko....dobrze sie spi:( jakikolwiek dzieki:D daj znac na gg co i jak:D oki mykam, buzka kochani, milego dnia:* 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️wam:) ciekawe, czy trochę sie jeszcze rozruszacie z wpisami. a niejaaa i tylko spokojnie widzę, że spasowały ostro:O Jazda mi tu wracać, bo będę straszyć po nocach:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Przyślij mi uśmiech z raju w którym jesteś. Przyśnij mi się pewnej nocy gdy na niebie lśnić bedą gwiazdy. Daj mi siłę, bym mogła budzić się co dzień i wypełniać mój dzień wspomnieniami tak, aby nie bolały. Powiedz mi czy mnie kochałeś. ....(...).... Ustrzeż mnie od złej drogi, bądź przy mnie tylko wtedy gdy zwątpie w sens reszty mego życia. Nie będę płakać, nie mam już czym. Obiecuję stać się człowiekiem, z którego będziesz dumny. Będę myśleć o Tobie jak o aniołach, które tak kocham. I szukać Cię będę pomiędzy liśćmi drzew. Muszę sama stawić czoła światu, od nowa... muszę nauczyć się żyć bez części mnie samej, którą ze sobą zabrałeś. To wszystko o co Cię proszę.\" * * * Autor nieznany* * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się, pobiegniemy razem w dal tylko mocna chwyć mnie za rękę pobiegniemy tam, gdzie czas nie dotyka naszych spraw tylko mocno chwyć mnie za rękę pobiegniemy tam Nie brzegu rzeki zostawimy nasze sny nad nami błękit będzie lśnił i popłyniemy, uniesie nas wiatr tylko mocno uchwyć mnie za rękę pobiegniemy tam Zobaczysz słońca blask poczujesz się promieniem zobaczysz Twoją twarz promieniem słońca będziesz Nie bój się niech spadają liście z drzew niech świat pędzi dokąd chce Ty nie bój się niech tam ktoś swej fortuny toczy los ty mocno chwyć mnie za rękę uciekniemy stąd Zostawimy ludzkie sny dla nas niebo lśni nasze myśli porwie wiatr tylko mocno chwyć mnie za rękę pobiegniemy tak. * * * Aleksander Nowak * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lajten...a to coś dla Ciebie... Przyjaciele to ludzie, którzy pytają, jak minął Ci dzień, którzy podają Ci paczkę chusteczek, gdy płaczesz, którzy o północy wpuszczają Cię do swojego mieszkania, piją z Tobą wódkę, a potem ścielą dla Ciebie łóżko na nocleg, którzy przed podróżą mówią Ci: "Uważaj na siebie", którzy o drugiej nad ranem podnoszą słuchawkę telefonu i słuchają, jak przeklinasz życie .... ( J. L. Wiśniewski ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chylę czoła przed prawdą że jest autentyczna przed miłością że jej smak poznałam kłaniam się przyjaźni za to że nigdy nie zawodzi dziękuję smutkowi, że zaledwie bywa przed śmiercią chylę czoła bo jest dla każdego i ponoć sprawiedliwa marzeniom dziękuję bardzo za to, że choć niektóre czasem się spełniają kłaniam się słowom za ich moc wypowiedzianą i za to że jest ich tak wiele uśmiecham się do uśmiechów bo wszystko rozjaśniają dobroci dziękuję że choć bywa nawet jak trzeba jej szukać z myśli się cieszę że są, nawet te pogmatwane zdradę doceniam bo rodzi wybaczenie nadziei dziękuję za to że można ją zawsze mieć drodze że dokądś prowadzi matkom, że dają życie życiu, że jest dane dziękuję słońcu, że świeci nawet jak skryte za chmurami ... * * * Dorota Łajło * * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×