Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afra3szafra

Każdy dzień pomaga nam dostrzec to,co najpiękniejsze dla moich-znajdzicie mnie

Polecane posty

witam :) wiecie co zrobilam.... powiedzialam cos złego bratowej a to tylko dlatego ze dolozyla oliwy do ognia, dobrze nawet sie z tym czuje.... wpiepsza sie w nasze zycie gdyby nie zaczela drazyc tematu to bym nic nie powiedziala chociaz nie powiem ze wkurzala mnie swoja wypowiedzia ale przyszla kryska na matyska .... nie wytrzymalam juz i napisałam ufffff jaka ulga kurcze nawet nie wiedzialam ze bede sie tak dobrze czula po tym co jej napisalam... gdyby nie zaczela sie wpiepszac to bym byla cicho ale ilez mozna siedziec bez słowa i bronic az wreszcie powiedzialam to co mialam powiedziec i... :):) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie wczoraj było ładnie a dziś deszczowo:( ale temperatura względnie dobra więc pewnie jak przestanie mżyć to wybiorę się na krótki spacer.Chociaż ostatnio przed wyjściem na dwór jest u mnie mała szarpanina ;) z małą bo ona nie chce iść.Nie wiem czy przeszkadza jej to że musi się grubiej ubrać czy po prostu byle zrobić na przekór. Urwisku 2.45 to środek nocy,normalnie masakra,współczuję ale co zrobić. A o której w takim razie kładziesz się spać,pewnie przed dobranocką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wirtulandia:):):) Afra to trudne gdy musimy najbliższym powiedzieć coś niemiłego.Ale każdy ma swoje życie i ona nie powinna wtrącać się do was.Z tego co pamiętam to nie było pierwszy raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Wam:) wirtulandia- wreszcie👄 Sara- widocznie szala goryczy się przelała i musiałaś powiedzieć;) jaśminku-wiersze piękne:) - chociaż szczerze nie znam się na poezji:( własnie wróciłam do chaty- zimno brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki, za przerwę, byłam na fajce:) Tak, na szczęście już ok z maluchem :( z depresją niedobrze:(. Podobno lampy naswietleniowe pomagają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Latem to będzie już ostatni dzwonek,bo od września do przedszkola.No i latem wracam do pracy więc nie wiem jak to wyjdzie. Ile miał Twój mały jak się już nauczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam, że nie dam rady, ale o dziwo wyszło. fakt, że obsikane i obkupkane było duzo:D, ale jak sie chce oduczyć to dzieciak musi bez pampersa i majtek chodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No i wykrakałam...brrrr...zimno dzisiaj:O A ja mam tyle drogi:O:O...najpierw z teściową po buty...potem z córką po bluzę...a na koniec do siostry po chrześniaka...:O:O:O Normalnie zawodowy kierowca:O 🖐️ Dziś trudno-uchwytna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a to dlatego cię nie mogę dziś schwytać na GG:) Niejaa, wirtulandia- prosimy bardzo, żebyście wracały na forum:) Jakichkolwiek- mam pytanie- czy jest może gdzie indziej-jakieś forum zamknięte w którym moglibyśmy pisać. Obawiam się, że niektórzy piszą mało własnie z tego powodu. Stali bywalcy - co o tym myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co wirtulandia:O:O po prostu fajnie się z Wami gada, a Ty ostatnio troche nas zlewasz:( Chyba, że nie chcesz z Nami utrzymywać kontaktu, to powiedz:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, myslłam, ze może nie chcecie na forum ogólnym rozmawiać, bo macie jakieś obawy. Chyba, że jest inna przyczyna. bardzo jestem ciekawa, jaka:). Dla mnie, to albo Wam się znudziło towarzystwo, albo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×