Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

6niunia6

w co sie ubrać na wesele na wsi???????

Polecane posty

Gość zalamana do potegi entej /
Te co wkleilas sa idalne, Takie tandetne i odpustowe, jak z bazaru. Wtopisz sie idealnie w tlo :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnhhghghnh
ja rozumeim twoje intencje bo inaczej trzeba sie ubrać na wesele w dobrym hotelu a inaczej na wesele w remizie... ale... suknei balowe i gorsety sa passe i czy amisto czy wieś nie ubeira się ich. sukienka może być do kolan zwykła prosta i tyle. może na w sklepie gendai cos ci się spodoba? a sukeinki z linka to jak koszulki nocne a nei eleganckie skromne sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niomniom
hoho To teraz juz wiem co "miastowi" myslą o tych ze wsi. Bo jak dziewczyna zakłada temat w którym pyta o to jak sie ubrac na wiejskie wesele, to mam wrażenie że tą "wieś" traktuje jak co najmniej kosmos. No i ja osobiscie, własnie w tym momencie, dostałam olśnienia dlaczego muszę wszystkim zawsze udowadniac, że wies to juz nie jest o czym czytali w "Chłopach" (a dodam, że jestem dziewczyna ze wsi, która mieszka w miescie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaskut
Ale się usmiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RG54
ALE TY ESTES POEBANA SZMATA, NIEKTORE PARY ZE WSI MAJĄ ŁADNIJSZE I b O G A T S Z E WESELA NIZ W MIESCIE IDIOTKO ZAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLLLLL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co śmieszna jesteś dziewczyno... Na wsi to ludzie w jakiś lumpach chodzą, powiem ci tyle że potrafia się lepiej ubrać od takich jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Kaczyńska
ja bym wybrała sukienkę nr 1 tylko nie w takim odpustowym kolorku - raczej coś popielatego, czarnego, brązowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamykam ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -------- ----------
autorko moze najpiewr poszukaj na allegro slownika poprawnej polszczyzny "nie chcem jakiejs sukni balowej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty glupia jestes
:-o czym sie rozni wesele na wsi od wesela w miescie? :-o a te sukienki co podalas wygladaja jak koszulki do spania, ale do takiego pustaka jak ty beda pasowały 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolka ze poznania
No na wsi jak na wsi same wiesniary to co wy chcecie heheh wszyscy co tutaj chamsko sie odzuwali do 6ninia6 to same ze wsi i ich obrazilas nie przejmuj sie ja tez mam wesele we wsiiiii i zakladam sie ze ubiora dziewczyny gorsety i takie tam albo beda zgrywac jakies wielkie panie i pojada do duzych miast zeby nie wyjsc na weisniary po sukienki ...zal mi was wieski czeski:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola00000
moim zdaniem wybierz cos w stylu tej pierwszej. Bywalam na weselach na wsi z moim chlopakiem i wiem jak to cala rodzinka obczaja i komentuje;] poznasz jego rodzine wiec musisz wygladac ok. nie bierz mini, ani zadnej wyzywajcej. kup sobie cos w stylu tej pierwszej. chociaz 2 jest super to uwazam ze nie na wesela wiejskie;] wiem cos o tym. pozdrawiam i zycze udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu żal. ja też jestem ze wsi i wiesz,jakiejs zbytniej roznicy nie widze. Tu i tu sa prozni bezadziejni ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karafkaat
po pierwsze czy na wsi, czy w miescie, tu i tu ludzie ibieraja sie bez gustu, trezba wyposrodkowac, bo suknia typowa balowa, wyglada rownie beznadziejnie jak wykurwiaszcza mini poza tym jak kupujesz sobie kiecke na bazarze, bo tektore podalas w linkach tak wygladaja, to licz sie z ty , ze polowa dziewczyn bedzie miala takie same i na koniec, na wsi zdarzaja sie ludzie, zywcem wyjeci z ksizki o chlopka< ale duza czesc"wiesniakow" to juz bogaci ludzie, ktorzy moga sobie pozolic na wille ,i nie gniezdza sie w ciasnej klitce na 20 pietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta modna
bolerka to hit tgego sezonu ,można je nosić zaówno do sukienki -proponuje przewiązać poniżej biustu ,jak i i do imprezowych spodni -z tym ,że na impreze spodnie powinny mieć balowy charakter-błyszczczący materiał lub zdobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhh niunia
szkoda mi tych ludzi którzy tak na ciebie naskoczyli... rozumiem, że temat mógł się im nie spodobać, ale żeby zaraz od szmat wyzywać?? Zastanówcie się trochę ludzie bo zachowujecie się jak rasowe "wieśniaki" Dziewczyna nie wie jaką sukienkę założyć a ci już pojazd na maxa... olej to, bo szkoda Twoich nerwów. Pozdrawiam. Ps. napisz jak było na weselu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsvaED
miastowi sie gnieżdżą w 20m kwadratowych, to plebs, my dziewczyny z domów wiemy co to komfort, przestrzen i zauwazyłam ze nawet gustowniej sie ubieraja. od razu widać w mieście która z uczelni nie jest z warszawy, krk, itd dziwolągi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genialne pytanie...! Wesele na wsi niczym nie różni się od tego w mieście! Czy ty myślisz, że na wsi zakładają stroje krakowskie, góralskie, muzyka biesiadna i tyle?! Wkurzają mnie te damy, zasrane miastowe! W średniowieczu żyjesz?! Z takim myśleniem to ty nie idz na te wesele. Powtarzam ostatni raz: WESELE NA WSI NICZYM NIE RÓŻNI SIĘ OD WESELA W MIEŚCIE! Może jedynie salą, bo na wsiach takie imprezy robi się zazwyczaj w remizach. Nie ośmieszaj się proszę. A te sukienki- mówiąc szczerze są niestety zbyt tandetne i nieskromne. W szczególności ta pierwsza. To ty w koncu na wesele idziesz czy na dyskotekę?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×