Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
sweet_lolitka

Maść duac i kosmetyki Purritin. kto używa? Tradzik to nie koniec swiata!

Polecane posty

Witam. Mam 20 lat i problemy z tradzikiem od pol roku, naszczescie jest on delikatny zadnych ropnych wielkich pryszczy tylko male pryszcze i zaczerwienienia, glownie na brodzie. Wiadomo ze to jest upierdliwe i denerwujace jak kazdy tradzik wiekszy czy mniejszy. Wczeniej nie mialam tradziku sporadycznie co jakis czas wychodzil mi pryszcz. Na poczatku myslalam ze to moze jakies uczulenie bo tradzik w tym wieku? Zaczelam studia, inne powietrze bardziej chlorowana woda myslalam ze to ma wplyw na to i okazalo sie ze tak ale takze jedzenie to zaczelo poglebiac moje sporadyczne wyskawianie jednego pryszcza. Uzywalam zelu z garniera ale wydawalo mi sie to pogarsza stan. Poszlam do dermatologa oczywiscie prywatnie,powiedziala mi ze sa rozne tradziki i mozna dostac w kazdym wieku a moj to nie jest nic powaznego. Zapisala mi masz Duac i kosmetyku Purritin: emulske matujaca i zel do mycia. Uwazam ze sa dobre moja skora wczesniej byla taka chropowata a teraz troche gladsza,zel nie wysusza jest delikatny,skora sie mniej blyszczy,emulska dobra pod makijaz a masc uwazam ze po 3 dniach juz widac efekty wiadomo ze nie jakies wielkie ale sa,pryszcz ladnie sie goi po 3dniach,na poczatku troche wysuszala ale zrobilam sobie 2 dniowa przerwe i wszystko wrocilo do normy. Od jakiegos tygodnia stosuje ta kuracje przez ten czas wyszedl mi 1 pryszcz a reszta sie goi, zaczerwienienia troche bledsze ale blizny chyba nie zejda dzieki tej masci. Zobaczymy co sie bedzie dzialo z czasem. Jestem dobrej mysli choc wiadomo ze sa chwile zalamania gdy rano trzeba spojrzec w lustro ale nie mozna sie poddawac bo tradzik to nie koniec swiata a uroda i tak z czasem przeminie a nasze piekno wewnetrzne nie. Zatem wszystkim zycze cierpliwosci wytrwalosci i glowa do gory bo wszyscy jestesmy piekni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×