Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzeczna uczennica

uczę się biologii...

Polecane posty

Gość grzeczna uczennica

wiecie ja ten przedmiot jest trudny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiemsam sie go uczylem i ni cniewiedzialem z niego moz etylko z anatomi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest trudny
jest obszerny i pamieciowy. Trudna to fizyka np jest bo tam trzeba rozumiec i myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest trudny
no kurcze czego tam mozna nie zrozumiec? cykle krebsa? no litosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie tak. ale napewno sie nauczysz a w ktorej jestes klasie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
ale w biologii jest jeszcze trudniej niz w fizyce, zapamiętaj sobie te wszystki fazy mitozy i mejozy i zrozum po kolei co się dziej w kazdej z nich! własnie mam cykl komórkowy i robię notatki, wyszło tego trochę... ech... a zaraz robię mejozę, jednak krótka przerwa na cafe mi nie zaszkodzi... zocor- rozmnażanie miałam rok temu i z testu dostałam 34,5/35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
jest bardzo trudny, nawet gorszy niz fizyka... tam parę wzorów i już, a w biologii zapamiętuj te wszystkie fazy, co się tam dzieje, jak przebiega po kolei, moje nieszczęście obecne to cykl komórkowy. już mam notatki i jest tego trochę... ech krótka przerwa na cafe mi pomoże zaraz biorę się za mejozę :classic_cool: Zocor- rozmnazanie miałam rok temu i z testu miałam 34,5 na 35 :O anatomię mam w małym paluszku... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
zocor piszże to po polsku, nie chce mi się bawić w odkrywanie co tam pisze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest trudny
no to mowie ze jest pamieciowy. ale nie trudny. wg mnie kazdy za przeproszeniem debil sie moze tego nauczyc tylko jednen poswieci na to wiecej czasu inny mniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
to samo prawie dwa razy napisałam, bo mi sie pierwszy raz nie pokazało, sorki, w trzeciej zocor w trzeciej, i to nie jest podstawówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok bede pisal juz normalnie. to moze sobie razem przecwiczymy anatomie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest trudny
a fizyka nie jest pare wzorow i juz. Nie widzialas chyba prawdziwej fizyki a nie gimnazjalnej czy licealnej nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
e no skąd! łatwizna! jestem najlepsza z biologii w klasie a uczę się tego całymi dniami. może w gimnazjum jest łatwy gdzie uczysz się ze królik goni sarne, a sarna królika i to jest antagonizm ale w liceum jak Ci się genetyka na poziome rozszerzonym zaczyna tonie wiem czy nawet taki geniusz jak Ty by się tego nauczył... nie mówiąc o debilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podział komórki :D:D:D matko kiedy to było :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfhdh
Nie no niech ktos nie porownuje biologii do fizyki ;/ Biologia to sama pamięciów, a fizykę niestety trzeba zrozumiec, by cokolwiek zrobic ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z dziekanatu
a ja mam mgr biologii i niech mi ktos powie ze ten przedmot jest nudny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
zocor sorki ale nie o takim odprężeniu między fazami kariokinezy myślałam :P po prostu chcę trochę popisać pierdół a potem wrócić do mojej cudownej profazy, metafazy, anafazy i telofazy.... ales się chłopie napalił. nie pytam do której klasy chodzisz... spytam może ile skończyłeś i jak dawno to było, co? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest trudny
ja zdawałam mature z biologii na poziomie rozszerzonym wiec wiem jak wyglada. jesli chodzi o genetyke to ja wprost uwielbiam, ale rosliny doprowadzaja mnie do szalu :P co nie znaczy ze mialam z nimi jakies problemy. po prostu byly nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
pani z dziekanatu- a na jaką uczelnie chodziłaś? ja przed maturą kilka miechów jestem i dalej nie wiem co chcę robic ale o biologii poważnie zaczynam myśleć... albo o OŚ, jak jest na studiach w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jzu dawno skaczylem nauke wiec jestem troche staszy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
nie jest trudny- a gdzie teraz studiujesz, znaczy na jakim kierunku? wiem, że dla inteligentnych osób nie jest trudny, ale na pewno zajebiście czasochłonny a fizy nigdy nie lubiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariokineza
A medycyna Cię nie bawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
no to o czym chcesz stary grzybie ze mną rozmawiać co? o trendach nie pogadamy boś zgrzybiały, o cyklach komórkowych też nie, bo Ty tylko anatomie... więc powiem krótko a panie od biologii chętnie wysłucham. może coś nowego się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani z dziekanatu
ja skończyłam uniwerek zależy od ciebie co lubisz, ja nie znosze przedmiotów ekologicznych za to uwielbiach chemię, fizykę - umysł ścisły a studia wyglądaja w ten sposób: jeden przedmiot to jeden dział biologii z LO więc boatnika, zoologia, genetyka, chemia, biochemia, ochrona środowiska, entomologia, biogeografia, fizjologia zwierząt, fizjologia rośłin, gleboznastwo, chemia fizyczna, statystyka, kartografia i tak dalej i tak dalej a poziom trudności danego przedmiotu zalezy od prowadzącego, jeżeli ktoś ma ciasko pod sufitem to zdanie u takiego tabliczi mnożenia do 100 graniczy z cudem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
bawi nie bawi.... myślałam kiedyś poważnie o weterynarii, ale wybrałam LO o profilu biol-geo i chemię dosłownie liznęłam teraz juz za późno żeby się douczać na maturę bo tyle lat straconych, a egzamin za kilka miechów... a bez chemii ani rusz. trochę żałuję, ale cóż. bawi mnie za to OŚ, ekologia, nowe trendy, może i nawet troszkę genetyka, rozwój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczna uczennica pani z dziekanatu- a na jaką uczelnie chodziłaś? ja przed maturą kilka miechów jestem i dalej nie wiem co chcę robic ale o biologii poważnie zaczynam myśleć... albo o OŚ, jak jest na studiach w tym kierunku? dla bio-chemików fantastyczne kierunki na renomowanych uczelniach np SGGW :) inżynieria Środowiska kierunek który potrafi otworzyc horyzonty myślowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
a umysł mam bardzo dziwny, absolutnie nie ścisły- matma to mój horror, polski za to jest dla mnie jak bułeczka z masełkiem, ale biologia to moje życie, zawsze najmocniej się do niej przykładałam, i miałam wyniki, kocham biologię, ale fizykę i chemię, hmmm, toleruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeczna uczennica
dobra wracam do nauki... taka przerwa styknie :) teraz mejoza,😭 Zocor - jak sie dokształcisz to pogadamy💤 v34- dzieki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×