Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zrospaczona8758325

przeczytajcie to prosze.

Polecane posty

Gość zrospaczona8758325
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze najpierw odświerz kontakty ze znajomymi albo poznaj innych żebys odzyła. zobaczysz świat w innych barwach. Wszyscy Cio doradzają żebys go olała i zobaczyła jak bedzie... Ty pewnie zrobisz inaczej i zaczniesz go męczyć telefonami i smsami. Tez tak keidyś robiłam a teraz? jak jest jakaś kosa między mną a moim facetem ja się nie odzywam i co? In dzwoni przeprasza itd a nie ja! a kiedyś było inaczej. Zrobisz jak uważasz ale po takich slowach jeśli mu lekką rączką wybaczysz to nigdy Cię szanować nie bedzie... przez kilka dni bedzie się podlizywał - o ile mu zalezy na Tobie - a poźniej się to powtórzy. jaaa długo długo walczyłam o szacunek i osiągnęłam sukces ale musiałam zdjąć klapki z oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
musial miec powod... piszesz tak malo ze wiem ze jest cos wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej go
ZERWIJ Z NIM!!! szkoda Twoich nerwow i czasu na niego!!! sa inni, wartosciowi faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes zalosna. facet cie tak potraktowal a ty sie jeszcze na forum pytasz? nie szanujesz sie. gdyby mnie moj facet powiedzial zerwalabym a ty jeszcze sie zastanawiasz? zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
A ja Cie rozumiem...jestes zakochana i to nie jest takie łatwe zostawić swojego ukochanego mimo ze on Cie wlasnie tk potraktowal:( ale szczerze mwiąc to Ty go nie musisz zostawiac...on juz to zrobił...to on zostawil Ciebie! Tymi słowami "on mnie nawyzywał!!;( ze jestem nienormalna, ze powinnam sie leczyc, ze tylko psychiatra mi moze pomoc, zebym ogarneła d**e itd..." Przeciez to logiczne ze juz nie chce z Toba byc! Dlatego radze Ci nie odzywaj sie do niego zostaw ta sprawę...zamknij za soba ten rozdzial w życiu! Czas na zmiany widocznie wlasnie nadszedł:) i mam nadzieje ze pozytywnie zmienisz swoje zycie w którym nie bedzie jego udziału...jesli bedziesz go nagabywać telefonami smsmsami i innymi takimi to on tymbardziej bedzie z Ciebie drwił i bedziesz w jeszcze glębszym dolku niz jestes teraz...życie to nie bajka takze szukaj nowego faceta..i tym razem sie nie pomyl:) strzałeczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wiekszosc kobiet jest taka głupia ? :O zaden osobnik z penisem nie jest wart zeby przez niego plakac, zrozumcie to wreszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
Zgadzam sie z moją przedówczynią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
@ Yassmina 100% racji. ale ta uwaga odnsi sie do kobiet tez. zadna nie jest warta tego samego ze strony faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×