Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meee...

piękne i samotne

Polecane posty

Mam 21 lat. Jestem kobietą ambitną, lubiąca dbac o siebie,dązącą w życiu do zamierzonych celów. Nie jestem domatorką, lubie czasem wyjsc na dobra impreze, zaszalec... ale zastanawia mnie jedna rzecz, a mianowicie...podejscie mężczyzn do mojej osoby. Było na prawde wielu facetów, z ktorymi mogłabym zaczac układac sobie zycie, jednak to nie było to.... zawsze kiedy ktos na prawde mi sie podoba i wiem ze byłabym w stanie stworzyc z kims zwiazek, to słysze, ze to JA! jestem za dobra dla Niego, ze On! na mnie nie zasługuje..więc pytam!! Czy jesli kobieta jest piękna, ambitna, niebanalna to czy musi byc samotna!!?????? tylko dlatego ze jest zbyt atrakcyjna?? I jesli ktos mysli ze jestem pusto zapatrzona w siebie kobieta to od razu mowie, ze sie myli, pisze to co wielokrotnie słysze od męzczyzn, ale co z tego skoro ja po prostu jestem sobą...i wciąz mi w zyciu nie wychodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jesteście
jeszcze kobietami :-D Dziewczętami - tak :-D Kobieta wie, że nie definiuję się poprzez mężczyznę. Nie potrzebuje go, żeby udowodnieć przez to swoją atrakcyjność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×