Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość meggggg

Straciłam kogoś bardzo mi bliskiego.

Polecane posty

Gość meggggg

Mam, albo wlasciwie 'mialam' przyjaciolke. Nigdy w zyciu nie mialam nikogo tak bardzo bliskiego, z nikim nie mialam takego klimatu jak z nia. Rozmawialam z nia o wszystkim, wszystko razem, nigdy bez niej. Bylo swieetnie, az do momentu, kiedy Ona weszla na moje konto na nk, aby wyslaC wiadomosc do kogos, bo u niej sie nie dalo. Weszla w kosz, aby wykasowaC wiadomosc, ktora napisala i zobaczyla pare wiadomosci od 2 chlopakow, z ktorymi popisalam pare wiadomosci jakis miesiac temu.. ale kontaktu juz z nimi nie utrzymuje. Ona zna ich, bo kiedys przebywala w ich paczce, ale teraz juz nie ma z nimi kontaktu. Dla wyjasnienia, Ci chlopcy nie podobali jej sie, ani nic. Wedlug mnie byli interesujacy i chcialam sie przekonaC czy utrzymam z nimi kontakt, jednak nie udalo sie. Moja przyjaciolka ma do mnie pretensje, ze ukrylam to przed nia. Powiedziala, ze jestem falszywa i, ze widze tylko siebie:( co mam zrobiC? siedzimy w jednej lawce. a nie moge do niej odezwaC:( Ona traktuje mnie jak powietrze.. PoradŹcie Mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinek
myśle, ze powinnas pierwsza do niej zagadac i przeprosic , ja zawsze tak robilam jesli sie poklocilysmy z moja przyjaciolka. powiedz ze nie chcesz sie klocic poniewaz jest twoja najlepsza kumpela, przyjaciolka i ze kochasz ja jak siostre ;) a jesli to nie pomoze t wymyslimy cos innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggggg
bardzo chcialam to zrobiC juz na drugi dzien po tym, ale widujemy sie teraz tylko w szkole przez to, ze sie nie odzywamy. No i caly czas ktos jest kolo nas. Nie ma chwile zebysmy zostaly we 2. A ona traktuje mnie jak powietrze:( nawet nie spytala sie mnie o chusteczke, ktora byla jej potrzebna. odezwala sie do mnie tylko wtedy, kiedy nie umiala przykladu z matemtyki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinek
hmmm... to moze... poprostu nawet jesli ktos jest kolo was to powiedz jej przy tej osobie, przepros ja i powiedz ze gdybys wiedzila ze przez pisanie z tymi chlopcami stracisz swoja najlepsza przyjaciolke to bys nigdy w zyciu z nimi nie pisala..,moze to pomoze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggggg
okej:) sprobuje jutro wieczorem:) bo pewnie wyjdziemy gdzies wszyscy paczka na piwo. bo przez gg taka rozmowa nie ma sensu:) dam znaC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinek
ok czekam na wiadomosc ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×