Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majkakowska

Czasem czuję się piękna a czasem paskudna...

Polecane posty

Gość Majkakowska

Kurde, jak to jest?? Ja wiem, że większość dziewczyn ma takie różne dni, ale moje wahania samooceny są porazające. Czasem mam dzień paszteta, to wtedy wydaje misię,że jestem obrzydliwa i odpychająca, że ludzie się na mnie gapią na ulicy, bo nie mogą uwierzyć, że ktoś może być tak brzydki, że jacyś smarkacze się ze mnie śmieją, że taka paskudna frajerka itd... Nienawidze wtedy patrzeć na swoje odbicie w lustrze... Widzę tylko pyzate policzki, małe oczy, szparę między zębami, wielki tyłek... A czasem wydaję się sobie piękna i pełna uroku. Wtedy idę ulicą i widząc spojrzenia ludzi uśmiecham się do nich i myślę, że pewnie patrzą z podziwem i sympatią. Wtedy co chwile niby przypadkiem zerkam w lustro. I wtedy widzę błyszczące loki, pełne usta, ładny usmiech, fajny biust... Kurde, jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam ...
zlecam wizyte u psychiatry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam to samoooooooo
:) nie przejmuj sie ;) dzisiaj akurat padlo ze jestem najpieeeeeeeeeeekniejsza :D:D bo przeciez jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgsf
Ja tez tak mam:D Ostatnio dluzszy czas czuje sie brzydka:( W przyszlym tygodniu obowiazkowo musze isc do fryzjera, bo mam strasznie wyblakly kolor wlosow, czas je pofarbowac, bo ten odrost mnie dobija..:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×