Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ....IFKA.....

LEASING CZY KREDYT?

Polecane posty

Gość ....IFKA.....

powiedzcie mi moi mili jezeli chcielibyscie kupic samochód na firme, zeby zmniejszyc sobie podatek, to co byście wybrali ? Czy kredyt bankowy na zakup samochodu, czy leasing?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....IFKA.....
no podpowiedzcie mi cos.... prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co mi wiadomo to i jedno i drugie wlicza się do kosztów uzyskania przychodu i działa jako dźwignia finansowa. Leasing jest droższy niż kredyt, ale ma pewne korzyści, których nie kredyt posiada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....IFKA.....
to i ja wiem, ale jak sie zdecydowc? trudny orzech do zgryzienia, dzieki za odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leasing, bo na ogol mozna wiecej w KUP-y wliczyc niz przy kredycie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam żadnego kredytu. Sam skorzystałem z fajnej okazji leasingu tylko na 3,99% w mleasing.pl, i wziąłem nówkę wózek widłowy w leasing na 72 miesiące. Takiego kredytu nie dostaniecie w żadnym banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź sie schowaj z tym kredytem. Potem będzie płacz o zgrzytanie zebów. Jeśli chodzi o auta, to najlepsza opcją jest zdecydowanie leasing. Sam wziałem juz kilka na http://mleasing.pl/ więc wiem to z autopsji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również uważam że leasing jest lepszym wyjściem. Szczególnie taki korzystny jak tu http://www.rl.com.pl/dla-ciebie :) Sami zobaczcie jaka oferta jest. W ogóle uważam że ten bank ma bardzo szeroka ofertę produktów i warto sie z nimi zapoznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaroLovaa
Dla wielu osób leasing jest bardziej opłacalny niż kredyt szkoda tylko, że tak wiele osób nie jest jeszcze tego świadomych.. tak jak już ktoś wyżej wspominał Platforma Finansowa ma bardzo dobrą ofertę leasingową. Mi się opłacało i jestem w 100% ustatysfakcjonowana z tego leasingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę swoje możliwości finansowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×