Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c.r.e.a.m

precz z nudą na kafe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość cream nie kompromituj sie
idź stąd przegrany palancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
A co wy tak tego komiczne chwalicie ??:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie musisz Komi podnosić samooceny... W zasadzie większość ludzi tutaj ma normalną samoocenę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotku.. tak teraz na powaznie... Mam specyficzny sosob wyrażania mysli i najwyraźniej jakis oryginalny poglad na rozne sprawy... Nie wymyslam sobie jakichs sposobow na szukanie zainteresowania.. po prostu pisze czy mowie to co mi do glowy przychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro ide dopiero :) a pani idzie dzisiaj odwiedzic jakies miejsce w celu nawiązania znajomosci z jakims osobnikiem męskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest jakas masowa tendencja zeby sie podlizywac komiczne:-O ja tego nie robie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot patrz na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna swojego chłopaka
Tamari idz do Gozdzikowej :P Gozdzikowa Ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, to dobrze Cream, bo już myślałam, że coś Ci odbiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam odbilo zawsze lepiej poznac kogos niz nikogo:) przydalby Ci sie cream taki przewodnik zyciowy w realu szkoda ze nie mieszkasz w wawie, komiczne by sie toba zajal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komik ...tak serio... zazwyczaj się z Tobą zgadzam i wyrażając swoje zdanie , chodź w sposób niejednokrotnie dość dobitny wyrażasz również moją opinie na dany temat. Zazwyczaj....nie mniej jak sam napisałeś : "po prostu pisze czy mowie to co mi do glowy przychodzi " Komik nie wystarczy mówić co się wie trzeba wiedzieć co się mówi . Zresztą zrób jak chcesz to tylko drobna dygresja odnosząca się do Twej postawy - zrobisz co zechcesz . do kiedyś🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-O nie kocham cream komiczne by Cie nie uderzyl, niby za co?? wiesz, ze on jest opanowany i malo nerwowy predzej bys dostal ode mnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamari ...nie prawda komiczne by mnie pobił :O jestem pewien ale mniejsza z tym więc pani tamari dlaczego chciałabyc mnie bic ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> nie kocham Nie broń się przed tym uczuciem 😴 Autorze, czesto dostawałeś wpierrdol w szkole? Czesto chłopcy wkładali ci głowe do kibla, pluli do plecaka, kradli pieniądze, bili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie cream jak zwykle ma pan problem z czytaniem ze zrozumieniem:) napisalam ze predzej niz komik a nie ze bym chciala:) ide zjesc sniadanie do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot patrz na siebie
" nie wystarczy mówić co się wie trzeba wiedzieć co się mówi ." Kot raczej to Ty sie zastanow nad tym zdaniem,poczytaj czasami swoje wypowiedzi...blee:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×