Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZdradziłamNie żałuję

Zdradziłam nie załuje bo wiem jak jest..

Polecane posty

Gość ZdradziłamNie żałuję

z innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdradziłamNie żałuję
UWIELBIAM SADOMASO NIECH KTOS MNIE ZROWNA Z ZIEMIA DAWAJCIE!! NO JUŻ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spłoniesz
spłoniesz w piekle grzesznico!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdradziłamNie żałuję
DAWAJ JESZCZE OH AH BO DOJADE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
Ja Cię popieram... uwielbiam zdradzać i później jak mnie zdradzają... to jest takie podniecające! Ahhh Ohhh Ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdradziłamNie żałuję
:):):):) sWOJ CZŁOWIEK!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsdfsdyfjhhjghjfghj
lubię sex z pierogami na tyłku dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
Yasssmina Tak? Ja Ciebie nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
Oki, to dawaj pierwsza litere miasta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
I czemu przy zdaniu "chyba Cie znam" masz tak ponura minę? Masz do mnie jakiś uraz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, bo nie mam ochoty juz z Toba rozmawiac, widziec Cie tez nie chce jak jestes osoba o ktorej mysle, to nie istniejesz dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezdetta
umówiliście się na randkę z kafe ? jesteś gruba i zwiał ? apropo zdrady - dobrze zrobiłaś, a po co być zakonnicą ? Później się zestarzejesz i nikt cię nie będzie chciał, umrzesz i zjedzą ci robaki ten skarb pomiędzy nogami.Trzeba zdradzać i korzystać, fajnie jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
Yasssmina Ojj dziewczyno, coś Ci się ubzdurało :) Ja do żadnej mojej exowej nie mam urazu, mimo że duzo mnie kopneło w D*** w przeróżnych stylach :) Watpie żebysmy się znali, pewnie pogrywasz sobie w jakieś gierki psychologiczne na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umówiliście się na randkę z kafe ? jesteś gruba i zwiał ? kto sie niby umawial? :O w nic nie pogrywam, a tak wiem ze Ty nigdy urazow nie trzymasz i nikogo nienawidzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
Yasssmina wybacz mi, ale wątpię aby na kafe na którym siedzi tysiące osób spotkało się dwoje ludzi z tego samego miasta :) Jeśli byłby to fakt, to chyba bym uwierzył w cuda :) Urazów nie trzymam, a przynajmniej szybko je wyrzucam z głowy, bo nie ma sensu mieć wrogów... lepiej żyć z drugą osobą w pokoju, pogadać czasami, pośmiać się i powspominać dawne głupie lata - nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu sie spotyka masa ludzi z tego samego miasta, zdziwilbys sie ile... Urazów nie trzymam, a przynajmniej szybko je wyrzucam z głowy, bo nie ma sensu mieć wrogów... lepiej żyć z drugą osobą w pokoju, pogadać czasami, pośmiać się i powspominać dawne głupie lata - nie uważasz? po tym co napisales, wiem że to Ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
Yasssmina Oki to ja nie wiem dokładnie która to Ty, ale trudno... raz się żyję... szczelam :D Jeśli to Ty, to byłaś moją najfajniejszą dziewczyną :D Tylko, że to nie możesz być Ty, bo ona teraz jest w rozjazdach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha najfajniejsza? ja bym powiedziala najwredniejsza :D a skad wiesz o rozjazdach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatgo należy poszaleć
za młodu to potem się nie myśli o zdradach, wtedy wiesz już jak to jest z innymi i zamiast otym rozmyślać skupiasz się na swojej rodzinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
O cholera... albo jesteś psycholożką i wiesz jak podejść, albo... Ojjj ta moja była luba była najwredniejsza z wszystkich, ale przez to była naprawdę fajną kobietą z charakterem... Od słodkich idiotek zęby mi się popsuły :D A najfajniejszy bo tyle emocji w nim było, że aż teraz ze śmiechem je wspominam :D I tak nie wierze, że to Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
Yasssmina A w ogóle co Ty byś do cholery robiła na Kafe? Nie masz czasami jakichś obowiązków? Hę? Raz dwa do pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
Ejjj no nie jest tak źle z nimi... jeśli pamiętasz ;) Zresztą nigdy nie narzekałaś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz czasami jakichś obowiązków? Hę? Raz dwa do pracy! boze, znam te twoje teksty na pamiec... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
Yasssmina, jeśli mnie znasz, to wiesz dobrze ze pracuję - ja mam prawo siedzieć na kafe, bo nuda. Ale Ty? Nie pracująca? Popatrz za okno, raz dwa polatać po POLU - łap słońce póki się nie schowało - miałaś polatać po sklepach coś pozałatwiać... zrobiłaś to? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adasdasdasdasdasd
Yasssmina - no baaaa, ale do tanga trzeba dwojga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×