Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Barry Sailor

Wstydliwy problem

Polecane posty

Gość Barry Sailor

Mój szef zaprosił mnie na kolacje z racji na bdb wyniki jakie osiągnąłem w sprzedaży. Niestety przez pracę nie mam czasu na życie i jestem sam - tak wygodniej. Na szczęście prawdopodobnie awansuje i będe już pracował w innym charakterze. Problem w tym, że szef zaprosił mnie na kolację z osobą towarzyszącą, logiczne, że z kobietą:). Szukam INTELIGENTNEJ i dyskretnej osoby, o miłej aparycji, której zapłacę za to, że pójdzie ze mną na tą kolację, nic więcej nie chce. Sama kolacja, kasa i do domu:). Ew. chętne piszcie na adres: barry_sailor@wp.pl P.S Nie muszę chyba pisać, że chodzi mi o dziewczynę cywilizowaną i kulturalną, która wie jak się zachować w towarzystwie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dla ciebie doskonałe portale randkowe, coś sobie na pewno znajdziesz :classic_cool: Masz nawet szanse podymać jak dobrze temat rozegrasz, próbuj 🖐️ www.odloty.pl www.roxa.pl Wielokrotnie umawiałem sie z dziewczynami z tych portali randkowych i zawsze konczyło się to sexem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur Borbar
Źle trafiłeś, tutaj jak już się ktoś zgłosi to będzie to coś na zasadzie ostrego sponsoringu, bez ograniczeń i nie będą to intelektualne igraszki:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli beknięcie w kulminacyjnym momencie przy kolacji odpada? ee tam to nie chce :p ps. nie masz koleżanek poza pracą? bedzie ci łatwiej i szybciej znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barry_Sailor
Chodzi o Wrocław...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barry_Sailor
Branża techniczna, jedyne kobiety z firmy to psychiczna księgowa i żona szefa:). Na randki nie mam czasu, to musi być otwarty układ, szybki i sprawny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barry_Sailor
Na zachęte dodam, że w grę wchodzą kwoty czterocyfrowe:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barry - ja jestem z wroca
kiedy ta kolacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×