Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piatek w piatkach

czy on ze mnie robi wała, czy ja juz kompletnie oszalałam.

Polecane posty

Gość piatek w piatkach

Robi ze mnie totalna idiotke, a wmawia mi ze jest fair, co za psychiczny manipulant. Słuchajcie, napisal mi wczoraj, ze siedzi sobie w domku, dzisiaj gadamy i mowi, ze gadal tam z jakims kumplem i opowiada mi jedna historie z nim zwiazana, pytam sie, to gdzie z nim gadales, a on "na imprezie wczoraj", ja mowie, przeciez dostalam do ciebie esa ze siedzisz w domu, a on cos tam zaczal krecic, mowi ze plany sie zmienily, ze byl na chwile, ok, teraz gadam z nim na gg i pytam dlaczego mnie oklamal, a on, ze mnie nie oklamal bo nigdzie nie byl tylko tak powiedzial dla podkrecenia amtosfery a ja mam pretensje nie wiadomo o co i w ogole jestem histeryczka, ze nie jest winny i ze ja mu wkrecam. No ludzie kto tu jest nie w prorzadku no?:o musialam sie wygadac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Oboje pojeebani. On cwaniaczek i kłamca. Ty idiotka, że z nim jesteś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleś teraz sciemnia i chce odwrócić kota ogonem, bo sam sie wygadał, a teraz udaje, z enie wie o co chodzi. japierdziele, ja nieznosze takiego ściemniania, skoro nawte 'nagle wypadlo' w planach t aimpreza to przeciez mogl Ci napisac, z eidzie na chwile do kmpla, to nie grzech, bo przeciez mozliwym jest, ze siedzial w domu jak ci pisal teog smsma a potem dostal cynk od kumpla, zerwal sie i poszedl. i podejrzewam, ze nie wsciekalabys sie o to, ze tma poszedl, tylko ze tak teraz sciemnia. mnie to strasznie wkurza, facet se mysli, ze laska nie wiem, jakas tępa jest ze sobie nie zapamięta prostych faktów cyz jak? albo wmawiać lasce ze to ona cos sobie upieprzyla i w ogole dlaczego ona sie tka czepia...nieznosze tego..jelsi facet jest wart zachodu to wez szczel focha i sie nie odzywal poki nie zrozumie, ze lepsza zla prawda niz dobre klamstwo (KTÓRE ZAWSZE NA JAW WYJDZIE, prędzej czy później)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
no tak idiotka, wiem wiem, pocieszam sie ze wieksza idiotka bym byla jakbym mu uwierzyla, ale dlaczego on stara sie za wszelka cene tak odwrocic sytuacje zebym to ja wyszla na histeryczke, ze siedze w domu i wymyslam problemy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
no dokladnie! jakby mi napisal ze mu wypadla imprezka nagle i ze na nia idzie, zero problemu, jeszcze bym mu napisala zeby sie dobrze bawil. Ale po co teraz tak sciemniac i jeszcze przedstawiac sie jako honorowego, takiego ktory nigdy nie klamie a ja robie z siebie idiotke ze sie czepiam bo nie mam nic lepszego do roboty i sie na niego uwzielam biedny pokrzywdzony chlopaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
i wyobrazcie sobie jeszcze ze mi napisal, ze go za czesto obwiniam bo on sobie nie ma nic do zarzucenia, a ja go tylko dobijam. ZLa i niedobra:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
nie wytrzymam z tym czlowiekiem!! sluchajcie, pytam sie go czemu nie potrafi sie przyznac do winy, a on ze sie przyznaje, ale jak jest naprawde winny, a wczoraj nigdzie nie byl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
jak tu skonczyc z takim klamca, zeby wreszcie sobie uswiadomil ze to jego wina, macie jakies pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dksvkfdkvndak
skoncz z nim,robi cie w chooja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
hahahahah jeszcze mi napisal ze nie wie co sie ze mna dzieje:D i ze nie potrzeba mu takiej osoby co go bedzie tak dobijac:D ciekawe czy wczesniej trafial na takie idiotki ze wierzyly w te teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
odpisalam mu ze ja nie potrzebuje kretacza i oszusta wiec sprawa jest chyba jasna, a on do mnie ze moze kiedys zmienie zdanie co do niego, bo on nie jest taki jak ja mysle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandrrra
zapytaj go czy skoro nie czuje się winny imprezowania to może czuje się winny kłamstwa? Bo masz problem, żeby sobie wytłumaczyć jego atak na swoją osobę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
napisalam mu, a on ze nie robi nigdy problemow osobie z ktora jest i ze jest fer, a ja sie nudze i wymyslam, zeby mu dosrac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
chyba sytuacja przestala byc dla niego komfortowa bo napisal cytuje "dobra mala musze spadac" :O boze z kim ja jestem:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
halo dziewczyny pocieszcie mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie sypiam z komiczne
niy dlaczego ktos ma Cie pocieszac? Twoj facet okazal sie dupikiem, kłamca i oszustem. Wykrylas to, nie dajesz sie juz oszukiwac ten padalcowi. Chyba trzeba Ci gratulowac a nie pocieszac. Nie miej zludzen. Jrsli ktos tak latwo klamie w dro nych sprawach to z pewnoscia nie ma oporow w wiekszych. Z duza szansa wygranej moge sie zalozyc ze mialas juz rogi. Chyba ze jest ci smutno ze bylas taka idiotka bedac z tym facetem. ale pocieszaie Cie bedzie podszyte hipokryzja, chcesz zeby te kto Cie pociesza byl takim samym oszustem jak twoj chlopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
no dokladnie, jest mi smutno ze z nim bylam i ze stracilam troche czasu przez niego, w dodatku nie jest mi calkiem obojetny, chociaz teraz przepelnia mnie po prostu zlosc. Ale jest mi przykro, bo zastanawiam sie ile juz czasu jestem robiona w bambuko i czy byly jakies panienki rownoczesnie ze mna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
pewnie były - na tych imprezach na które nie chodził ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhnjkml
Hehhehe jemu po prostu nie zalezy na Tobie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
wiem ze nie zalezy, trzeba sobie umiec powiedziec prawde w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×