Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manman

Czy warto?

Polecane posty

Gość manman

Czy warto obniżyć swoje wymagania, ażeby kogoś znaleźć? Obecnie żadna dziewczyna mi się nie podoba, a jak już ktoś się spodoba, to nie mam u niej szans. A nie chce być z kimś, po to, ażeby tylko z kimś być. Chyba trzeba mieć jakieś wymagania? Bo na cholere być nieszczęśliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m.a.e.r.c
nie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale te wymagania
to mniej wiecej jakie? typu wysoka blondynka 90/60/90 czy cos wiecej?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mini_33
Hej! U mnie to samo...:( On mi sie spodoba to ja jemu nie i na odwrót...koles pisze jaka jestem ładna a jest 1 cm. wyzszy ode mnie....ech... Wydaje mi sie z wiekiem mam coraz większe wymagania, nie tylko jesli chodzi o wygląd...o charakter tez.Ale jesli ten ktos nie przyciąga mnie a wręcz odpycha do do poznania charakteru i tak nie dojdzie...eee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem ale moze najpierw
zmadrzej, bo piszesz jak gowniarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała_mini_33
Chciaz ostatni spodobal mi sie facet wcale nie w moim typie, ale niestety jest jeszcze szczątkowo zakochany w swojej ex...więc narazie próbuje go pocieszać i pić kawkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to ise mowi
sa wymagania sa mozliwosci wyglada na to ze macie za wysokie wymagania co do waszych mozliwosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
dokładnie :) Skoro ktoś kto spełnia wasze wymagania was nie chce to znaczy że wy nie spełniacie jego wymagań :D (skoro on/ona spełnia wygórowane oczekiwania to zapewne ma podobnie wygórowane oczekiwania własne wzgledem partnera ) Chyba to za wysokie progi dla was skoro nie wychodzi ;) i czas zastanowić się nad sobą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manman
To mam być z kimś kto mnie wizualnie nie pociąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mozna sie w zyciu kierowac konkretnymi wymagania wzgledem kogos, przeciez nie jest tak, ze sporzadzamy liste wad i zalet kogos kto nam sie ma podobac. Jak kogos psotkasz to bedziesz wiedziec ze to własnie ta osoba, nie warto bys z kims na siłe, wiem z doswiadczenia, lepiej byc samemu niz zmuszac sie do miłosci, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manman
Tylko problem jest jeszcze gorszy, nawet jak spotkam osobę, co spełnia wymagania wizualne, to i tak nie spełnia wymagań charakteru, bo okazuje się pustą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mysl o tym, zyj, czerp przyjemnosc z zycia, i nie szukaj! sama Cie znajdzie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze cos Ci powiem, ja w swoim zyciu spotkałam wielu facetów, ktorzy nie podbali mi sie z wyglądu, ale mieli zajebiste wnętrze, w ktrorym potrafiłam sie zakochac. Więc co z tego ze panna bedzie piękna, skoro nic ciekawego nie bedzie miała do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×