Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Snok

Chciałby nie żyć...

Polecane posty

Gość Snok

Chciałby nie żyć ...czy jest tu jeszcze ktoś taki , komu wydaje sie ze jego zycie jest bez celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tug IC
moje życie jest bez sensu ale chcę żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość indi.
zapewne twoje zycie ma cel wystarczy go tylko odnalesc co nie jest takie trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Życie ma cel. Celem jest przetrwanie i ulepszanie gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
cel..... nie mam, mam dość jeszcze pewnie z 50 lat wytrzymac i finish

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
tak przetrwanie gatunku ...i tak jest nas za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CALA PRAWWWDAAA
Człowiek w najbardziej ogólnym znaczeniu tego słowa.. nie ma wyznaczonego celu... jesli bysmy chciecli odniesc sie do bibli.. moglibysmy powiedziec.. ze celem czlowieka jest milość, i dazenie do zbawienia.... zycia wiecznego. z pkt. widzenia nauki.. zyjemy po to by rozmnazac sie by nie dac gatunkowi zginac... Tak naprawde... nasze zycie nie ma glebszego celu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfcghjcghj
Moze nie szukaj celu tylko przyjemnosci w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celem zycia jest abysmy sie uczyli i ta wiedze przekazywali dalej...inaczej bysmy tu dzis nie wymieniali sie myslami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
czemu piszesz ze chcisłbym sie zamienic, nie bo to bol, cierpienie, chciałbym odejsc zniknac z nikim sie nie chce zamieniac czy tak to trudno rozumiec dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
przekazywac wiedzy nigdy nie bede, uczymy sie wiadomo całe zycie z mojego puntu to wyglada inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra...
w czym problem? tak naprawde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
zyje....bez sensu....wszystkie priorytety straciły znaczenia....dlatego pisze ze moje zycie jest bez celu, 30lat na głowie, inzynier dwa fakultety, biegle 3jezyki, siedze na kontrakcie za granica i czuje ze wszystko mnie mineło najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
niczego nie oczekuje, przepraszam zapedziłem sie :) zadałem tylko jedno pytanie i tego sie powinienem trzymac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
zyje przeszłoscia i czasem wracam do niej nieodległej tak bardzo, koncze juz i nie zasmiecam juz forum , chwila słabosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aster7
Do Smok .. To chyba jedziemy na tym samy wozku ....mi tez juz wszystko zbrzydlo ..i zastanawiam co dalej ::::: Przedemna kolejny mur wbrew wszystkim co doradzaja ze warto ze pieknie i powinno sie mysles pozytywnie .Ale przez to trzebe przejsc samemu i uprac sie z tam wszystkim . Mi wszystko skonczylo sie 25 .09.08 o godz 00.min12 .Wszystko i juz nie wroci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgs
pomysl nad celem, do którego chcesz dązyc w życiu. wcześniej moje życie było masakrczyne, ojciec alkoholik, awantury non stop, dobrze sie uczyłam, wiec poszłam do 'lepszego' liceum w którym nikt mnie nie lubił, wiadomo, jak moze sie równać biedna dziewczyna z ojcem alhokolikiem z bogatymi, rozpieszczonymi gówniarzami:O Dalej moge pisac i pisac. Zostałam zgwałcona, moja mama zmarła... Miałam za soba próbe samobójcza. W szpitalu poznałam pewnego chłopaka, bboya, który zapoczątkował u mnie fascynacje hip hop'em. Jestem dwukrotną mistrzynią Polski w hh, na świecie zajełam 6 miejsce...planuje, własnie z tym bboyem ze szpitala ślub w czerwcu;) Trzeba tylko odnaleźć pasje, gdyby nie hip hop, moze 'w końcu' bym sie zabiła porzadnie. A teraz jestem szczęśliwa:) wiec nigdy nie trac nadzieji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
do Aster mi 27.07.2008, godz: 22:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra...
Snok, nie łam się, idz na laski,na piwo, nie wiem...ja tam robię to co kumpel mi radził, już prawie zapomnial m!!!!!!!!Ku...A!!!!Nigdy wiecej!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
no dobra....masz racje nigdy wiecej..... ale coś trzeba robic zostały mi chyba tylko przyjemnosci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsdgs
zrób sobie kilka dni wolnego. Najpierw kup ulubione jedzenie, potem nie wstawaj nawet z łóżka...no chyba ze po to jedzenie. Płacz, rób wszystko na co masz ochote. Pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra...
nie zazdroszcze:( chc sam widzisz, autorze nie jestes jedynym udreczonym na tym padolku:( wielu osobom jest ciezko, maja swoje problemy, lecz coz, zycie toczy sie dalej, wiec trzeba brac sie za bary z kazdym dniem:( pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dobra...
tam wyzej to nie moja rada. pozdro dla podszywu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
dziękuje wszystkim za rady i słowa otuchy :) ps. kilka dni wolnego dopiero w swieta ;) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snok
podszyw...bardzo pozytywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×