Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kociarka1222

Frieskas

Polecane posty

Gość kociarka1222

Słyszę wiele złego o whiskasie i kitekat... a co z friskiesem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuję
friskies in home dla domowych i kotek jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuję
tzn. friskies indoor cats sory;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbbbbba
przeciez frieskies jest firmy Purina a o co z ta analiza bialkowa chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
wszystko zalezy od zdrowia ogolnego twojego kota - i od jego wieku niektore koty nie przyswajaja tego jedzenia bo duzo w nim barwnikow i konserwantow - jedenie domownikow tez kotu nie sluzy najlepiej woda - chrupki - i od cczasu do czasu ryba i mieso w miare surowe albo lekko podgotowane bez soli - bez przypraw - mozesz dodawac rozgnieciona fasolke szparagowa gotowana, marchewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaaaaaaaaaaa
a ktora karma ma najwiecej miesa? a jesli o domowe jedzenie chodzi to koty na wsi tak jedza, czasami nawet ze smietnika i sa zdtrowe ta gadka o kkarmach to przeciez naciaganie ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
raaaa a ty takie dolowanie stosujesz na codzien? koty wiejskie zyja krocej i czesciej sa chore - tylko ty tego nie widziasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raaaaaaaaaaaaaa
jakie dolowanie??? wmowili wam specjalisci od marketingu ze te drogie karmy sa najzdrowsze i tyle a co jest np z jedzeniem dla niemowlat? Kiedy dzieci pily krowie mleko iadly to co im rodzice przyrzadzili i moi dziadkowie dozyli sedziwego wieku a teraz tylo Bebiko , tylko gotowe sloiczki??? Glupich szukaja i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
wiejskie koty zyja krocej tylko dlatego ze chodza sobie gdzie chca i najczesciej gina w w wyniku wypadku kot mojej babci w zyciu suchej karmy nie jadl a byl na wsi i zyl 13 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot zdzisław
u mojej babci kot na domowym jedzeniu i śmietanie zył 15 lat, był piękny, duży i nigdy nie chorował .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliiiiiddddd
wlasnie, kiedys koty pily mleko i im nie szkodzilo a teraz jest szkodliwe, wiadomo ze to wszystko jest tylko dla producentow kociej karmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friskies jest ok
bo z puriny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość purina purinie nie równa
porównaj sobie skład fieskiesa ze składem np.karmy Purina One, to nie będziesz wypisywać takich głupot, że frieskas jest dobry bo z puriny....te karmy różnią się diametralnie zawartością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruuuuurrrciciic
jasne jeden szajs na topiku w Zakupach laska pyta o Purine one to tez jej pisza ze gowno i polecaja jakies drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
no biedactwa jaka wam sieczke robia w tej glowie - wiecie kiedys na osiolku sie jezdzilo i tez byly wypadki .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfhbfdhdf
bidortaa ales ty glupia kup sobie purine zamiast miesa bo mozg masz jakm kotus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaha
hahahaha dobre dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bidortaa
post do : hhfhbfdhdf o tym co jest w twojej glowie - o braku nauki jezyka swiadczy twoja wypowiedz - charakterystyczna dla osob z malym wachlarzem slow oraz z niskim poziomem argumentacji - 1. widocznie nie masz kotow, 2. widocznie wiek twoj zblizony do okolo lat 12 (nie chce obrazac wszystkich 12-latkow) 3. edukacja w okolicach parteru klatki schodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhfhbfdhdf
i tu sie mylisz na forum pisac moge jak chce edukacja ukonczona tytulem mgr na dwoch fakultetach koty dwa wiek wiadomo ze wyzszy a ty jestes tepa i siedzisz z nudow na kafe a psycholog z ciebie marny idz sie gdzie indziej dowartosciowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ruuuuriciiiikkkk
jak purina one jest tania, to ja jestem święty mikołaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friskies
mój kot od zawsze dostaje friskiesa i ma się rewelacyjnie.... Na opakowani pisze minimum 4% mięsa w granulce!!! co znaczy że może go tam być więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba raczej w 100 g produktu
te 4%...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście 4% to strasznie dużo :O ciekawe w takim razie, co stanowi pozostałe 96%? Może Ty sobie kup jakąś mielonkę która ma 4% mięsa i jedz ją cały czas, zobaczymy jaka będziesz zdrowa za parę lat :O Prawda jest taka, że po koszty żywienia kota karmami typu Royal czy Hill\'s są takie same jak karmami tańszymi, kot dostaje mniejsze porcje i jest najedzony. Wiem, bo sama mam kota który wcina Royala i inne droższe karmy, dodatkowo dostaje surową wołowinkę i okazuje się, że wcale nie wydaję na niego więcej niż wtedy, gdy jadł Whiskasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaxa
a ja mojemu kotu mieszam gdzieś 75% royal z friskiesem indoor tak dla urozmaicenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tedddaaa
a gdzie pozainternetem sa te drozsze karmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dobrych zoologach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Friskies
friskies indoor jest extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×