Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszko 2008

baaardzo duza roznica wieku

Polecane posty

Gość mieszko 2008

Kolezanka zakochala sie (albo tak jej sie wydaje) w "chlopcu" Doslownie, on ma 19, ona 29! Probuje Jej to wyperswadowac, ale poki co z zadnym rezultatem. Co myslicie? Moze powinienem dac sobie spokoj, a pewnie i tak sama sie przekona, ze to bez sensu. To moja dobra znajoma, wiec nie chcialbym widziec jak cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfgdfgdfgdfgdfg
do seksu - akurat. Młody, niewyżyty, ciągle gotowy, świeży. Nie to co faceci po 30-tce - wiecznie przemęczeni albo głowa ich boli. :) Niech używa dziewczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszko 2008
"puknac" jak to ujales nie mam zamiaru, jestem w szczesliwym zwiazku, ale wiesz, ze istnieje przyjazn? zreszta wyglada na to, ze to on sie bardziej zaangazowal, dla niej to bardziej wakacyjna przygoda (doswiadczenie robi swoje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna r.
co wy gdacie? jakiego sexu? co potrafi 19 latek???? Ja rozczarowałam się facetami 25-27 letnimi dopiero taki około 30 jest najlepszym kochankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosenna r.
mieszko to wcale nie taka duż różnica, tylko 10 lat, tylko że ten kolega jest strasznjie młody, to jeszcze dziecko. Znam 2 pary gdzie kobieta jest po 40 i facet kilkanaście lat młodszy, jedni z nich sa w stałym związku - 16 lat - to juz może byc problem, ale 10 - żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spook oze jestes przyjacielem
ale daj ludziom zyc ich wlasnym zyciem,,, tak naparwde to nic strasznego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszko 2008
Widzisz wiosenna, wlasnie o to mi chodzi, to jeszcze "chlopiec". On wpadl jak sliwka w kompot, co dzien dzwoni, wysyla smsy. Ona podchodzi ostroznie, ale z dnia na dzien bardziej sie angazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×