Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tollla

Prośba o pomoc w CV moje pierwsze

Polecane posty

Gość tollla

to mój problem CV. Wiem jak napisać, w sieci jest barszo dużo przykładów, wiem jaka ma być struktura, co po kolei. mnie martwią dodatkowe umiejętności. i tak mam problem z braku doświadczenia, tylko staż ale z tym sobie poradziłam, a raczej pogodziłam się (no cóż trzeba od czegoś zacząć). No właśnie trapią mnie te dodatkowe umiejętności, nie chcę opisywać swojej osoby, że odpowiedzialna, punktualna itp. Czy to właśnie trzeba? wpisałam już znajomość komputera, szybkie wyszukiwanie info w sieci, prawo jazdy, język. I co można jeszcze? poradźcie. chciałabym aby to były konkrety coś co by mnie wyróżniło z pośród innych aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollla
i jeszcze jedno rodzice mają sklep dosyć często im pomagałam w sprzedaży. czy jest możliwość umieszczenia tej informacji w CV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwcjdsw
moze udzial w konferencjach, dodatkowe kursy, udzial w jakich spotkaniach zwiazanych z dziedzina w ktorej szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollla
wysyłać chcę CV wszędzie gdzie się da, niestety taka prawda skończyłam pedagogikę resocjalizacyjną i w moim fachu ciężko co kolwiek dostać. więc chcę wysłać dokumenty wszędzie gdzie jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
szybkie wyszukiwanie info w sieci - troche na sile i naciagane . Napisz - doswiadczenie w sprzedazy i przytocz nazwe sklepu + ten staz , a w dodatkowych tylko prawko, komputer i jezyki . na sile zeby sie wyroznic nie ma co pisac . lepiej popracuj nad profesjonalnym wygladem CV i jego czytelnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
dobrze jest miec kilka wersji CV. ja na przykład do pracy ponizej moich kwalifikacji wysylalem wersje uproszczona a do lepszej roboty wysylalem CV ktore uwydatnialy duze doswiadczenie zawodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
kiedys slyszalem, ze dla tej specjalnosci jest sporo pracy w branzy. ja bym wpisal wszystko co sie da, razem z jaimis kursami, jezykami- jak popodciagasz troche umiejetnosci na papierze to nie powinno byc zle- ja tak zawsze robilem. no i wysylanie do konkretnych placowek bo rozumiem, ze chcesz pracowac w wyuczonym zawodzie. niestety tak jest z dziennymi, po 5 latach szczerze powiedziawszy gowno umiesz i nie masz doswiadczenia, a pracodawacy patrza bardziej na umiejetnosci niz wyksztalcenie- to jest raczej traktowane jako mily dodatek albo plus przy wyplacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollla
chyba umieszczę informację o sklepie bo smykałkę posiadam tak przynajmniej twierdzą znajomi (mam nadzieję że nie kłamią) Dzięki za pomoc. a czy opisujecie w CV zakres czynności na danym stanowisku. JA na stażu pracowałam w biurze trochę nie fortunnie trafiłam bo do biura poselskiego , a ja z polityką nie mam nic wspólnego. ale każda kasa dobra przecież. faktem jest że liznełam trochę fachu (o ile to tak mogę nazwać) pracownika biurowgo- doświadczenie jakieś nabyłam. tylko trochę wstyd wpisywać w CV gdzie ten staż odbyłam :biuro poselskie ...... no ale co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollla
do gdzie jest mój laptop masz całkowitą rację człowiek się uczy 5 lat chce nabyć fach od strony teorii by później z podstawami wcielić w praktykę. dostajesz dyplom i tak to się kończy. zostajesz bezrobotnym. tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollla
Pytanie do Mar 30 w kwestii mojej bo tak trzeba top nazwać pomocy rodzicom w sklepie. to doświadczenie w sprzedaży to gdzie najlepiej umieścić? bo w doświadczeniach zawodowych podaje się również daty. nie chcę kombinować. poradź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
bywa, czlowiek uczy sie na bledach, wiec poslesz dzieciaka na zaoczne ;-) wpisz nawet biuro poselskie, wpisz jakies akcje charytatywne, wolontariat- z takimi rzeczami mozesz sciemniac ostro bo nikt Ci tego nie sprawdzi, musialabys miec pecha. oczywiscie wszystko w miare z rozsadkiem zebys mogla cos opowiedziec jak Cie zapytaja o konkrety dotyczace pomocy dzieciom chorym na raka czy co tam sobie wymyslisz ;-) a szukajac pracy w zawodzie na pewno udowodni to, ze interesujesz sie pomoca ludziom. wazny jest rowniez sam fakt jakiegos dzialania, a nie odbebnienia 5 lat nic nie robiac procz nauki. ze sklepem wpisz tez ile mozesz, ale rozsadnie zebys nie przegiela bo tego to w ogole Ci nie sprawdza skoro to rodzinny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
rozumiem ze na ten sklep nie masz swiadectwa pracy , ale np przy umowach-zlecenie to tak nie weryfikują. ale ty chyba bez umowy bylas.... jesli boisz sie isc na calosc i wpisac praca w sklepie , to umiesc to w informacjach dodatkowych . praca w biurze poselskim to nie zaden wstyd . lepsze to niz nic. WSKAZANE JEST PISANIE ZAKRESU OBOWIAZKOW , chyba ze byly tak skromne ze wstyd pisac ale zawsze mozna troche podkoloryzowac i ubrac w fajne slowa ( np. przyjmowanie interesantów w biurze poselskim co juz daje doswiadczenie w obsłudze, mozesz tez napisac cos w stylu : opracowywanie dokumentów dotyczących bierzacych spraw biura itp. ale pamietaj moga cie spytac o konkrety )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
skoro chcesz wysylac CV gdzie popadnie musi miec forme uniwersalna i przedstawiac ciebie bardziej ogólnie i wskazywac na twoj potencjał, możliwosci . zastanow sie nad tzw CV funkcjonalnym. mozna o nim poczytac w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tollla
Mar 30 wielkie dzięki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja gdy pisałam swoje pierwsze CV zupełnie nie wiedziałam co do czego. Szkoda, że wtedy nie było takich firm jak ta https://kreatorzykariery.pl/pakiet-cv-i-lm-opis które robią CV na zamówienie, byłoby mi o wiele łatwiej. Przykłady, które można znaleźć w google wcale nie są oryginalne i pracodawcy mało uwagi poświęcają takim szablonowym CV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.recrutizer.pl/ To portal pomagający stworzyć swoje CV. Bardzo przydatna rzecz, ponieważ jak wiadomo, czym lepsze i czytelniejsze tym wieksze prawdopodobieństwo zatrudnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau89lina
Z doświadczenia wiem, że pracodawcy pozytywnie patrzą na różnego rodzaju wolontariaty. Sama, gdy szukałam pracy byłam wolontariuszką i choć nie miałam innego, istotnego doświadczenia - dostałam pracę, mimo iż było także kilku innych chętnych. Dlatego myślę, że jeśli ktoś nie ma doświadczenia i szuka pracy warto zostać wolontariuszem. Pomijając już kwestie przyszłego zatrudnienia - wolontariat bezapelacyjnie uczy nas nowych rzeczy, innego spojrzenia na życie, kształtuje nasz charakter. Mogę polecić przyjrzenie się w tej kwestii Fundacji Szlachetny Gest, gdyż szukają oni wolontariuszy. Tutaj jest formularz zgłoszeniowy:http://szlachetnygest.pl/chce_zostac_wolontariuszem Można połączyć przyjemne z pożytecznym, bowiem za sprawą wolontariatu w tej fundacji przyczynimy się do pomocy potrzebującym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×