Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppppytaaaaa

czy faceteów kręcą?

Polecane posty

Gość ppppytaaaaa

troche wstydliwe ale ładne dziewczyny które przy nich zaczynają przełamywac własne opory?czy raczej niebardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzewczyna swojego chłopaka
Ja tez uwazam ze faceci lubia takie..ale nie slodkie idiotki ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest kwestia gustu. Są tacy, którzy lubią ciche myszki, ale wielu facetów lubi aktywne, pewne siebie, energiczne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwodniczy Aniołek, nie sądzę, żeby to była zasada, wręcz przeciwnie - wydaje mi sie, że pewni siebie faceci lubią kobiety z charakterem, z osobowością, którą widać, która przycjąga uwagę, a nie którą trzeba odkrywać, "aktywizować" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem :D Być może. Ja jestem nieśmiała i zawsze podobałam się przebojowym facetom. Za to moja koleżanka imprezowiczka przyciąga nieśmiałków. :):) Dla mnie samej to dziwne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sęk_w_tym
Klaudka 27 masz sporo racji, ale ogólniechodzi o to, że takie nieśmiałe dziewczyny często bywają wybuchwe wtedy kiedy trzeba. Takie cnotki niewydymki, które zahaczają o pojęcie świętej odpadają, ale takie które na co dzień są niezauważalne i nierzucające się w oczy, a dopiero przy bliższym spotkaniu okazuje się, że skrywają ogromny potencjał... takie są cudne! I fakt... faceci lubią zdobywać, lobią kobiety niedostępne z lekkim dystansem (ale nie zimne i bez uczuć). Są faceci którzy biorą co im wpadnie w ręce, ale są też tacy faceci którzy lubią pozdobywać kogoś bardziej wartościowego - np. ja :D Dlatego też niezadowalam się pierwszą lepszą, ani drugą, ani trzecią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nezz
"Za to moja koleżanka imprezowiczka przyciąga nieśmiałków." jako niesmialy facet, przyznaje Ci racje ;( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Ja mogę się wypowiadać z punktu damskiego spojrzenia ... Mnie podrywają i tacy i tacy .... Ale jakoś bardziej rozczulają mnie tacy nieśmiali ... Najczęściej wiele więcej mają do powiedzenia ... Choć to dziwne, bo sama jestem nieśmiała... Dwóch nieśmiałych, to dobrze nie rokuje ... Ale? No właśnie kiedy widzę, że facet pokonuje sam siebie ... to dla mnie wiele .. i liczę, że nie ma wprawy w wyrywaniu lasek ... Tak mnie wyrwał pewien pan dr ... oraz prezes pewnego koncernu ... Co dziwne ten biznesmen, w pracy jest niesamowity ... Wszyscy stawają przy nim na baczność ... A przy mnie jak malutki, wystraszony chłopiec ... To niesamowicie urocze ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Bo śmiała dziewczyna często sama przejmuje inicjatywę. Za to przy tej nieśmiałej i trudnej do zdobycia często trzeba się wykazć pewną inwencją. Inaczej jest nudno. A i jeszcze jedno. Jestem nieśmiała ale z wyglądu kompletnie nie przypominam szarej myszki. Bardzo rzucam się w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Zwodniczy Aniołek - prezentuje ten sam typ kobiety ... heh musisz przyznać, że to najlepsze, co może spotkać kobietę ... Myślę, że fakt, ze jestem postrzelona, roztrzepana i roztargniona też działa na facetów ... Do tego jestem diabelsko trudnym charakterem .. i dlatego ofiar na swoim koncie mam na pęczki ... Chłopy takie lubią ... Nie rozumiem tego, ale ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ankietka .... -----> Przyznaję Ci całkowitą rację :). Faceci lubią takie roztargnione kobietki, bo się można nimi opiekować i czuć się przy nich jak ,,macho". Nieśmiałość czasem dodaje uroku. Chociaż przy pierwszym wrażeniu i tak największą rolę odgrywa wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankietka ....
Ojj tak ... Jak się ma wygląd, to właściwie każdy znajdzie swoją grupę nabywców ... Bez względu na charekter, czy nieśmiałość, czy śmiałość - wszystko jedno ... Takie moje spostrzeżenia ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×