Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vartex

Czy on coś do mnie czuje?

Polecane posty

Witajcie. Mam problem z chłopakiem... Pewnie nie ja jedyna i nie ostatnia, ale dla mnie to trochę nietypowa sytuacja... Od paru miesięcy przyjeżdżam do pewnego miasta do koleżanki i przez nią poznałam pewnego fajnego faceta. Problem z tym, że on zaczął mi się podobać... A ja nie wiem, jak go rozgryźć? Zaczęło się niewinnie, podszedł do mnie parę razy i zatańczył, generalnie robił z każdą z moich koleżanek, myślę że chciał się bawić ze wszystkimi. Od paru tygodni mam w pewnych momentach wrażenie, że mnie podrywa... Za pierwszym razem dotknął palcem mojego podbródka, cały czas się uśmiechał, puszczał mi oczka... I trochę flirtował. Na następnej imprezie było to samo, ale z troszkę mniejszym nasileniem... Dopóki nie dostałam przypadkiem w głowę z puszki od ochroniarza... Trochę się pośmiał, potem postawił mi piwo na koszt firmy. W tym tygodniu na imprezie było to samo, chociaż tańczyć ze mna akurat nie bardzo mu się chciało, podrywała go moja koleżanka z którą mu nie wyszlo, a ja byłam zazdrosna... Po imprezie odprowadził mnie na dworzec PKP, posiedział ze mną do przyjazdu pociągu, powiedział że jestem w porządku, a na pożegnanie podałam mu rękę, a on pocałował mnie w policzek na pożegnanie. Pytał się też, kiedy się wybieram znowu w ich rejony... Generalnie znamy się z imprez, to miły, zabawny facet. Ale nigdy na GG nie odzywa się do mnie pierwszy, nie odpuszcza sygnałów, nie odpisuje na SMS... Nigdy mnie też nigdzie nie zaprosił... Nie wiem, o co tu chodzi? Błagam, doradzcie coś, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj...........
ile masz latek dziecino?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy od tego, na ile jest niesmiały. Bo smiały facet raczej przejąłby incjatywę. A co do smsów-nie odpisuje ci ? To cos raczej kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watpilwe to
no to chyba poprostu lubi byc miły względem wszystkich. są takie osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glonowata
a ja miałam tak, że zasypywał mnie pięknymi słowami, myślałam, że mu zależy, pisał, że tęskni... ale czasem wlasnie nie odpisywał, a gdy chcialam się spotkać, bo akurat była np. sobota, ładny dzień, to cały czas była jakaś przeszkoda. A późnije: "tęsknię za tobą..." Pieprzenie.. :P Wiem, że jest nieśmiały. A teraz nagle przestał się odzywać, z całkiem głupiego powodu moim zdaniem. (coś mu napisałam) Po prostu stwierdził że za wysokie progi :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może on ma po prostu taki sposób bycia? Nie jest w moim typie, ale ma coś co mnie do niego przyciąga. Koleżanka mi powiedziała, że on mnie podrywa ale raczej po koleżeńsku. Nie rozumiem samego tego określenia. To jest bardziej skomplikowane, moglabym przytoczyć pojedyncze przykłady, ale musialabym się rozpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna_dupka
Nie czuje nic do Ciebie. Chyba byś odpisała na esa komuś kto CI sie podoba.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tak... Jest ale jak go zachęcić do działania? A sms pisałam mu już dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmacomkaaa
nie zalezy mu na Tobie! Widac, ze jest pewny siebie po opisie i byc moze chce sie z Toba bzykac jak jestes na miejscu u niego. Ale -> niepisanie na GG i nie odp na smsy znaczy ze po prostu ma ciekawsze zajecia. Facetow nie nalezy analizowac jak ksiazki filozoficznej. naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja u niego nie nocuję. Ale w tę sobotę pierwszy raz zostałam z nim sam na sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmacomkaaa
no nie nocujesz, ale on by pewnie chcial, tyle ze nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On wcześniej sypial z jakąś dziewczyną, ale nie byli w związku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego powiedział mi, że nie szuka dziewczyny... A gdy mu pisałam, czy może mnie odprowadzić na PKP, to myślał, że chcę u niego nocować... Napisałam mu że nie o to mi chodzi, ale co by zrobił, gdybym mu to zaproponowała... A on - może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czuję do Ciebie nic ten jegomość...Krótko zwięzle i na temat ale bynajmniej szczerze..No przecież to jest jakaś naiwność żeby sądzić że ktoś kto nie odpisuje nie inicjuje żadnego spotkania i kontaktu miał jakieś zamiary względem Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam... To w takim razie nie wiem, dać mu to do zrozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciachoowa
właściwie to czuje cos ode mnie chyba bo z mojego cipska często zalatuje rybą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podszywaj się! Jakoś nie interesuje mnie opinia i zapachy Twojego cipska... Czego nie kumasz? Jak mam mu dać znać że mi się podoba? Tak żeby to on myślał, że mnie zdobywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teoretycznie nie. Nie potrafię do końca odczytać tych znaków... Jeśli facet jest miły, a mi się podoba, to myślę że ja jemu również... :/ A jak w takim razie poznać, że chciałby się ze mną przespać? Coś w rodzaju przyciągania fizycznego, rozumiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×