Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Różowe Anielisko

Mam pytanie...jak to jest z pierwszym pocałunkim..

Polecane posty

chcialabym wypasc jak najlepiej..ten chlopak nie wie ze nigdy znikim nie bylam..boje sie ze sie zblaznie np(gryząc go niechcacy w język) jej pomocy:(moze to smieszne ale boje sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w język na pewno go nie ugryziesz :) po prostu daj się ponieśc chwili, tka naprawdę nie da się wytłumaczyć JAK to zrobić dobrze :) Poza tym nie musisz się z nim calować od razu z języczkiem, najpier możesz dac zwykły buziak w ustaa, a potem jak Was kiedyś jakaś namiętnośc najdzie to ten z języczkiem jakoś sam się potoczy :) jeśli facet ma jakies minimalne doświadczenie, to bez zbędnego gadania pokaże Ci jak :) po prostu rób to co on i tyle :) ja też mialam treme jak się po ra zpierwszy w życiu calowalam z chlopakiem, ale w sumie wyszlo to spontanicznie i moze dlatego nie zdąrzylam się zestresować :) pamiętam tylko, ż emi się nogi ugięły, tkaie to wspaniale uczucie! :) nie ma co sie bać :) na pewno na filmach coś widziałas mniej więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie - po raz pierwszy od wielu miesiecy powiedziales ile masz lat..jakies postępy sękata dziękuje Ci bardzo :* pomogłas mi :) Dziękuje jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To się nie da wyjaśnić, jak przyjdzie co do czego to będziesz wiedziała co robić, bo to jedna z tych rzeczy które sie \"same\" dzieją. Trzeba być naprawdę wyjatkiem żeby nie umieć całowac i to raczej facetom sie zdarza bo sa tacy niegramotni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli boisz się tka od razu zabrać do calowania z języczkiem (na to trzeba już mieć chociaż minimum doświadczenia) to najpierw proponuję zblużyć się do jego twarzy i jak juz się zbliżycie z ustami najpierw pocaluj go ze 2 rayz be zjęzyczka, w miarę powoli, jak chlopak już delikatnie rozchyli usta to bedzie znak, że możecie się styknąć językami, wteyd przechylas zlekko głowę w którąś stronę, tak żeby sobie nosów nie pognieść ;) i dalej już samo idzie (tzn. on pakuje Ci swoj jezyk do buzi a Ty jemu, ruszając delikatnie ustami :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lo.123
rózowe anielisko ile masz lat? tez sie nigdy nie całowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no też, robisz taki jakby młynek, ale to już mówię, facet Ci sam pokaże, zobaczysz jak on będzie nim poruszał i rób to samo :) bo to jest chyba najtrudniejsze do wytłumaczenia jaki to jest ruch konkretnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam niecałe 24, całowałam się pierwszy raz jak byłam mniej więcej w Twoim wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno, najwazniejsza sprawa to taka że przestań się BAĆ! Tyle ludzi na świecie się całuje i jakoś im wychodzi :) Nie rób teog jakoś za szybko, łapczywie, anie tez jakoś za wolno... Mówię Ci, jak będziecie gdzieś stać (to jest dobra pozycja) i będziecie się miec już ku pocałunkowi najpierw spróbuj tylko w jego usta raz...potem spróbuj drugi raz delikatnie tak samo, bez języczka :) i tak powiem Ci, że po tkaim zwykłym pocałunku już poczujesz się jak wniebie :) Jeśli zobaczusz, że chłopak chce kontynuować, i zanosi się na dłuższe całowanie, wtedy mówię, delikatnie głowę przekręć w prawo albo lewo (jak Ci wygodniej) tka, żeby sobie nosów nie połamać ;) i obejmujesz jego usta swoimi wkładając delikatnie język próbując dotknąć jakby jego języka, ale nie odrywając ust od jego ust :) on będzie próbował to samo no i gotowe :) spokojnie, spontan wyjdzie Ci najlepiej, a jak się boisz to poćwicz na kolanie albo na ręce albo jakiejś lalce :P (niektórzy tak robią ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podalam Ci propozycję z tym 'wstępnym' pocalowaniem be zjęzyczka żebyś mogła wyczaić, czy facet ma faktycznie dalej ochotę się pocałować, czy tylko dac buziaka :) wiesz, zeby nie wyjśc na jakąś nachalną jesli on by ew. ochoty na calowanie z języczkiem nie miał :P ale jesli Cie nie bedzie puszczal i chcial kontynuowac i zobaczysz, ze rozchyla usta to wtedy język w ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bój się!! To samo wyjdzie, on pierwszy spróbuje i pójdź w jego kroki :), najważniejsze, żebyś miała bardzo luźniutko język i go nie spinała, tak jak byś próbowała delikatnie polizać jego język. Jak już zaczniesz i bedziesz robić to częściej to nie będziesz chciała się oderwać ;p...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, dokladnie :) pierwszy raz jest najgorszy bo nie wiadomo jak się zabrać do roboty :) ale potem już idzie gładko :) numer wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×