Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta co popelnilaBŁĄD

człowiek uczy sie na błędach-pomocy!!!!

Polecane posty

Gość ta co popelnilaBŁĄD

mam probelm:kilka miesiecy spotkalam sie w moim kolega...ale to byla abrdziej randka niz kol.spotkanie-ja czulam juz cos do niego wczesnije wiec po jakis 2tyg.od tego spotaknia chcialam od niego deklaracji....wiem ze zle zrobilam-bardzo tego zaluje:-O bo to za szybko...wiem ze powinnam byla sie z nim spotykac tak na luzie itp.ale nie umialam:-O napisal mi ze niby tylko kumpela....ale zachowanie moiwlo i nadal mowi co innego...potem sie miedzy nami troche popsulo-minely 4 miesaice....ost.zaczelsimy znowu cos pisac ze soba....ale nie jakos kolezenstwo ale abrdziej flirt itp.wyszla nawet chec spotkania.....tyle ze ja sie boje ze w koncu do niego nie dojdzie bo on bedzie sie bal,ze znowu bede chciala jakis deklaracji czy cos....wiem ze wtedy zle zrobilam i nie chce tego powtorzyc-i anwet jesli sie spotkamy nie chce pokazywac mu ze mi bardzo zalezy i nie chce go "popedzac"-chcialabym aby to bylo mile luze spotaknie-ale wlasnie co zrobic....czu napisac aby on wiedzial ze takie ma byc-ze nie bede oczekiwac od razu jakis deklaracji???poradzcie mi cos...plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałem podobnie tylko że z kobietą;) I szczerze powiedziawszy zdecydowałem kompletnie zerwac wszystkie kontakty...Bynajmniej sytuacja jest klarowna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
ja zazwyczaj miałam odwrotny problem z facetami :p po flircie zaczynali sobie wyobrażac nie wiadomo co :P mozna kogoś lubić ktoś moze się podobać i można sobie z kimś flirtować ale nie przesadzajmy - nie można po czymś takim wymagać jakichś deklaracji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co popelnilaBŁĄD
wiem-bardzo go lubie-dlatego chcialabym aby to byla zwykla kawa czy cos...po prostu milo spedzic czas....jak mu to pokazac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co popelnilaBŁĄD
no jestesmy niby stepnie umowieni na ten tydz.-nie na konkretny dzien jeszcze bo on byl chory....no i teraz boje sie ze on sie nie odezwie z tym spotakniem bo stw.ze mimo iz bardzo chce-ost.sam tak mi napisa-to ze zrezygnuje bo bedzie sie bal ze ja to bede traktowac jakos powaznie-jak ostatnio:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro już się przekonałas, ze czasami mówi się za wiele, nie rób tego ponownie, po prostu spotkaj się z nim a nie tłumacz się z czegoś, czego ma nie byc, niech sytuacja sama się rozwija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Ojj tam, nic już nie zrobisz to po co się stresować na zapas. Czekaj i nie ponaglaj go o to spotkanie. Jak się znowu do Ciebie odezwał to znaczy że się nie zraził, bo wtedy by juz Cie kompletnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co popelnilaBŁĄD Jako facet stwierdzam,że nic z tego nie będzie i skoro chcesz zostać jego koleżanką to się z nim spotykaj, ale jeżeli interesuję cię cos więcej to zmykaj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co popelnilaBŁĄD
oderobe--->>dlaczego sadzisz ze nie da mi drugiej szansy???i nic nie moze z tego byc kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co popelnilaBŁĄD Jak już napisałem jestem facetem, też kiedyś tak powiedziałem kobiecie, że nie chcę deklaracji itp.....Wiesz jeżeli facet jest zdecydowany żeby zdobyć kobietę to z pewnością go nie zrazi kwestia z deklaracjami( choć każdy jest inny) A tu widac ze chłopaczyna ma do tej znajomości lużne podejście....Więc sama sobie odpowiedz, czego oczekujesz od Tej znajomości..Jeżeli czegoś więcej, to z pewnościa te deklaracje kiedys będziesz chciała usłyszeć, a coś czuje że możesz się nie doczekać,,Ale oczywiście moge się mylić..Ty jesteś kobieta i masz wiele argumentów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29.09.2008] 09:40 ta co popelnilaBŁĄD oderobe--->>dlaczego sadzisz ze nie da mi drugiej szansy???i nic nie moze z tego byc kiedys? To on ci ma dać szansę;) Troszkę więcej szacunku do Siebie..Przecież to ty o Niego zabiegałaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
moze źle się ywraziłam - ja tam w ogóle nie wymagam nigdy żadnych deklaracji. bo to chyba sie czuje jak to sie rozwija. no chyba, że dziweczyna/chłopak mają takie parcie na "posiadanie"drugiej połówki, ze prawie w każdym, kto się dwa razy do nich uśmiechnie widzą potencjalnego pratnera, no to wtedy zaczynają tarcić zdolnośc postrzegania rzeczywistości :P a jeżeli ktoś zaczyna kogoś osaczać i żadąć deklaracji po dość krótkim okresie czasu to robi się niezbyt przyjemnie. dla mnie wyjscia na kawę/piwo i czasem miłe pogawędki przez gg czy tel nie sa znakiem, ze chcę z ta osobą spędzić reszte życia :p to po prstu albo umiera samo, albo rozwija się dalej. a zdrowy, niezobowiązujący flirt jest najlepszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
A ja troche nie rozumiem w ogole co to znaczy "deklaracje". Tzn że miał się oświadczyć czy powiedzieć że chce z tabą "chodzić". No bo na to pierwsze rzeczywiscie troche za wczesnie było ;) A to drugie to sie praktykuje tak do 14 roku życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co popelnilaBŁĄD
mial soe okreslic czy traktuje mnie tylko jak kolezanke czy jest szansa na cos wiecej w ogole....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sie spotkamy nie chce pokazywac mu ze mi bardzo zalezy i nie chce go "popedzac"-chcialabym aby to bylo mile luze spotaknie-ale wlasnie co zrobic....czu napisac aby on wiedzial ze takie ma byc-ze nie bede oczekiwac od razu jakis deklaracji???poradzcie mi cos...plisss a co tutaj radzic???? chyba najlepszym rozwiazaniem bedzie szczera rozmowa z nim...o twoich odczuciach....jak koles jest kumaty to zrozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta co popelnilaBŁĄD Sama sobie odpowiedz na to pytanie...Jeżeli lubisz życ w wiecznej niepweności to ciągnij dalej tę znajomość...A deklaracja ze strony faceta to po prostu zdecydowane działanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ciagnijcie nas za jezyki po pierwszych spotkaniach ...i nie oczekujcie ze chłop po pierwszej czy po drugiej randce zaraz wam sie zdeklaruje i powie ...tak,chodzimy ze soba!!!!...ten etap zarezerwowany jest dla gimnazjalistów,nie dla dorosłych ludzi:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta co popelnilaBŁĄD
oki zoabczymy czy sie spotkamy i na pewno nie bede go jakos popedzac:-D niech sie sprawa sama rozwinie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×