Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewa_24

wstydliwy problem.

Polecane posty

ale jesli to grzybica to facet tez musi się leczyć nawet jesli jemu nic nie wyszło. Zawsze takie rzeczy leczy się u obojga partnerów. On pewnie będzie musiał smarować Wacka maścią, pewnie Clotrimazolum albo mocniejsza na receptę Pimafucort. A Ty czym prędzej do lekarza!!! Nie czekaj aż facet pojdzie tylko pędęm zbadać to. A tak na marginesie to Wy jestescie w stałym związku ? Bo mi tu też cos zdrada śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
ktoś za mnie-jakis zartownis napisal o tym moczeniu cipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
tak, w stalym. i na pewno mnie nie zdradzil, przynajmniej tak sie zarzeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_24
najpierw moj facet dostal wysypki,a potem ja upla, ale w sumie one duze nie a i nie wiem czy to nie jest naturalne bo wlasnie skonczylam opakowanie tabeletek i powinnam dostac okresu, jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje abyś poszła do psychiatry bo za chwilę wpadniesz na pomysł ,że jak wysmarujesz sobie swoją ,dżemem truskawkowym to nie zajdziesz w ciąże(Dr.House),he,he Jedno z was bzykało coś na boku i teraz obydwoje to macie,a konsekwencje nie leczenia będą dla was katastrofalne w zdrowiu,może dojść nawet do tego ,że nie będziesz mogła mieć dzieci. Twój partner się zapiera ? Pamiętaj wszyscy kłamią. Do ginekologa idź jak chcesz wyzdrowieć a jak nie to mnie to ogólnie wali czy zakończysz 2m pod ziemią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhssjas
ANA na 100 procent racji co do leczenia ona czopki dopochwowe Pimafucort , on Pimafucort lotio - na receptę albo znajomy farmaceuta ;) Co do zdrady to niekoniecznie raz to mieliśmy po analku i ponownie po bożemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego od razu zdrada? dziewczyna łapie grzyba (a u kobiet o to akurat nie trudno) i zaraża chlopaka. z tym ze u chlopaka szybciej wychodza objawy. u mnie tez tak bylo :) po kapieli i seksie w jeziorze :) kup sobie bez recepty clotrimazolum w globulkach (kosztuje ze 3 zł) i najlepiej vitagyn C ( to juz troche droższe) a chlopakowi zwykłą masc clotrimazolum (tez ze 3 zł) i kwas borowy. i niech on tak ze 2, 3 razy dziennie smaruje nia ptaka i od czasu do czasu niech robi tamponik z waty nasaczony borasolem i wkłada pod napleta. szubko powinno pomoc jesli choroba nie rozwinęła sie zbyt daleko a wtedy to juz tylko lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu tak się bronisz
przed pójściem do lekarza? Masz coś na sumieniu? Kupisz coś bez recepty, pomoże bo zlikwiduje pieczenie, a może choróbsko dalej się będzie rozwijać. Zasuwaj do lekarza i nie marudź!!! Żeby dziewczyna która seks uprawia wstydziła się lekarza! Żenada :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie koniecznie musi być to objaw chorobowy, ale lekarz nie zaszkodzi. Mieliśmy coś takiego z moją Panią i okazało się, że to mydło do higieny intymnej, które tak na nas zadziałało. To był Intimel, dlatego żona zaczęła używać Laktacyd. Teraz jest OK i mamy spokój. Wystarczy się nie spłukać dostatecznie po myciu i podrażnienie gwarantowane. Leczenie polegało na częstym podmywaniu bez żadnych środków chemicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×