Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie nad tym

Czy to jest normalne???

Polecane posty

Gość zastanawiam sie nad tym

Mówi się "nie czekaj na miłość, bo sama cię nie znajdzie - wyjdź jej naprzeciw". Więc wychodzę. I co? Czy to jest normalne, że nowopoznany na drugim spotkaniu pyta: "to kiedy w końcu pojdziemy do łóżka?" A inny, jeszcze przed pierwszym spotkaniem: "czy sie jakoś zabezpieszasz?" Czy tak wyglądają poczarki związków damsko-męskich, czy to ja jakoś chujowo trafiam?! :O Podzielcie się wiedzą z mniej doświadczoną w tym temacie koleżanką, bo może to ja jestem jakaś dziwna, a oni całkiem normalni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie nad tym
*nowo poznany facet *zabezpieczasz Przepraszam za literówki, ale jestem wkurwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie nad tym
i *początki miało być :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jeden raz mozesz byc...
to nie jest normalne ,oni szukaja laski tylko i wylacznie do lozka:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphiph
takie pytania to może być zwykłe sondowanie z kim ma się do czynienia, czy z laską do przelecenia, czy z jakąś bardziej interesującą osobą jeśli ton pytania nie jest jednoznaczny, obraźliwy, jeśli nie czujesz się nachalnie nagabywana to nie musisz traktować takiego pytania od razu serio i kończyć znajomość jeśli z kolei chcesz skończyć znajomość to szukaj dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphiph
Ech... Przypominam sobie moją drugą randkę z moim narzeczonym... Zapytał czy pójdziemy do niego bo zamierza mnie molestować, mianowicie ma okna do umycia. Coś tam odpowiedziałam, odprowadził mnie pod dom, pocałował pierwszy raz... A mi jakoś do głowy nie przyszło że jego żartem mam się czuć obrażona czy zagrożona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie nad tym
hiphiph - w jakim sensie sondowanie? Przecież te pytania zadane na pierwszym czy drugim spotkaniu same w sobie moga zniechęcić kobietę, przynajmniej na mnie tak działają. Tym bardziej, że jak sądzę jasno daje do zrozumienia, że nie szukam przelotnego romasu, tylko czgoś bardziej stabilnego i z nieco większym obustronnym zaangażowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie nad tym
Więc pytanie o zabiezpieczenie przed pierwszym zapoznawczym spotkaniem miało wymowe humorystyczną??? :O Bo ja odebrałam je jako sondowanie, jakie jest prawdopodobieństwo wpadki. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienormalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi..a ja kiedyś miałam takie spotkanie pierwsze...i w sumie ostatnie, na którym facet się zapytał: czy w mojej rodzinie występowały choroby genetyczne.... A ja zależy o jakie Ci cbodzi... mogę przesłać listę emailem... podziękowalam za ciastko z herbatka i szybko zakończyłam spotkanko... bo zwątpiłam w tym momencie ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zazdroszczę źle trafiłas
po czasie sex musi byc to jest normalna kolej rzeczy ale to co ty opisujesz z miłoscia nie ma nic wspólnego oni szukaja szybkiej łatwej zdobyczy a potem sie zobaczy masakra :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiphiph
Ja tam na pierwszych spotkaniach nie spodziewałam się żadnych poważniejszych rozmów, nie wyciągałam też wniosków co do osoby, za to prób na ile sobie pozwolę to i owszem. I wcale nie uważam że to takie dziwne, czy nienaturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×