Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pablo256

Faceci - ilu z Was narzeka, że Wasza żona, kobieta, zbyt rzadko się z Wami kocha

Polecane posty

Gość Pablo256

Kobiety, ile z Was narzeka, że Wasz mąż, mężczyzna zbyt często chce się z Wami kochać. Ja osobiście należę do tych niewystarczająco spełnionych i ciągle głodnych, a chciałbym się przekonać, "których" jest więcej! Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta, ktora zbyt rzadko sie ze mną zostaje oddalona z mojego domu, tak wiec nie wiem jak mozna narzekac na cos takiego... Facet ma działać, a nie narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest już temat na
kaffe o niedopieszczonych żonach i sporo ma wpisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo256
Komiczne - no właśnie chcę działać, a ona nie chce w wystarczającej częstotliwości współpracować, z tym, że jesteśmy małżeństwem i mamy dziecko, tak że oddalenie, nie bardzo wchodzi w grę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo256
Bezedury - a czy możesz mi powiedzieć, jak wygląda ta twoja częstotliwość - ja mam 2 - 3 razy w tygodniu, a mam ochotę codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
to badz dla niej codziennie czuły pmagaj jej w pracach domowych ,wyreczaj szpcz miło esłowka do ucha to kreci kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo - słyszałes o rozwodach? Zapewniam Cie, ze w 90% przypadków bez wzgledu na Twoje starania nic sie nie zmieni i w zaden sposob nie przekonasz żonyu do tego, że sex 2 razy w miesiacu nie jest szczytem Twych pragnien :) Albo szukasz dupy na boku (zły wybór) albo stawiasz żonce ultimatum, albo do konca swych dni romansujesz z własna prawicą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
nie byłoby problemow takich gdyby szanowni panowie traktowali zony tak jak kiedys jestes jej towzrzyszem zycia a nie samcem z popedem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pojechalam z facetem
a jak sie do tego zabierasz? bo moze memlasz ja po ciele w tepie zolwia, mowisz tylko "kochanie masz ochote?"a jak ona mowi nie to z wzrokiem cielecia sie oddalasz. Pokaz czasem kobiecie ze potrafisz rzadzic w lozku, sprobuj wziac ja leciutka sila, oczywiscie jak ciagle bedzie stawiala opor no to odpusc, ale ja nawet jak chwilowo nie mam checi, a moj facet przejmie inicjatywe i mnie lekko przycisnie to od razu nabieram ochoty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
ja nabieram ochoty jak wieczorem zrobi mi herbatke jest miły ,przytuli .cos szepnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pojechalam z facetem
"badz czuly" jasne, ze trzeba byc czulym, ale mnie jakos nie podniecaja takie troczki od kaleson codziennie przynoszace roze i szepczace do ucha slodkie slowka, facet czasem musi po prostu byc facetem, wtedy podnieca kobiete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
ja nie o rozach mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pojechalam z facetem
do lezki --> ja wiem:) wiadomo czasem jest sie czulym, ale czasem warto zeby facet pokazal ze jest facetem. Moze autor przestal podniecac swoja zone bo widzi w nim tylko misia w kapciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo256
Tylko że ja jak moją lekko przycisnę, to nabiera ochotę dać mi w twarz, choć raz pamiętam zdarzyło się że wziołem ją kiedy była na mnie bardzo wkurzona i zauważyłem, że bardzo ją to podnieciło i naprawdę namiętnie się kochaliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do łezki
jak kobieta jest zmeczona to ma prawo nie chciec pomoz jej w domu baraszkujac przy tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pablo256
Do łezki - a dlaczego jak ja jestem zmęczony, czy nie wyspany, czy nie wiem jeszcze co - i tak mi się zawsze chce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxvvvvvveeeeeaaaaammmmm
taaa stary pomoze zonce w domu przy zmywaniu i sprzatanie to ona łaskawie wynagrodzi go w łozku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×