Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość HmmmmSamoZycie

po zerwaniu

Polecane posty

Gość HmmmmSamoZycie

Zerwal ze mna, bo nie wie czy byc ze mna czy z byla..., zastanawia sie i obu nam powiedzial NIE... dzis mu napisalam tylko tyle przez skype; kocham ciebie i tesknie, tylko tyle, bez odbioru (miala to byc tylko mala wiadomosc ze nadal o nim mysle bez narzucania sie...) odpisal: wiem, wiem, wiem.... badz dzielna, bez odbioru. i tylko tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia M
może ma trzecią?albo nie słyszlaa o czyms takim,ze jak się zbyt czesto używa słowa "Kocham" traci to na zanczeniu?.. Zeby kochał którąs to by sie odezwał wybrałby ciebie/.Przykro mi to mówić,ale może zle ulokowałas uczucie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczy ...............
bądz dzielna ???? ale fagas !!! casting urządza czy jak ??? i ty takiemu kretynowi piszesz, że go kochasz ??? facet , który ma zasady tak sie nie zachowuje ma dwie dupy a jest wolny jak ptaszek i pewnie wyrywa nastepne, a w przerwie czyta wiadomości od dwóch kochających naiwniaczek jaki balsam na zerowe ego.. boszeee ... porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmmmmSamoZycie
oj chyba tak mogl chociaz cos wiece napisac... a nie tylko wiem, wiem, wiem... i to glupie badz dzielna.... ale wiem ze on jest na etapie zastanawiania sie czy ja czy tamta i nie wiem czy sobie odpuscic czy czekac, a nie moge tak czekac a wiem ze on nie lubi jak sie ktos narzuca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmmmmSamoZycie
i to nie jest tak ze on szuka nastepnej wiem ze powaznie mysli o nas obu, obu nam powiedzial NIE ale dupek jeden kaze czekac na to co wymysli w przyszlosci kocham go i poczekam, nie zadlugo ale poczekam, wiem powinnam zyc i go kopnac w dupe ale coz milosc jest slepa tylko powiedzcie jak on bedzie sobie tak myslal pisac do niego czy nie a jak pisac to co, male slowo kocham codziennie ? ale jak ktos pisal uzywane za czesto sie przejada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
wez se daj spokój z dupkiem teraz sie zastanawia czy ty czy ex jak sie już wyzastanawia i bedziesz ty to potem pozna inną i znowu bedzie sie zastanawiał czy zostac z tobą czy być z tą nowa pogoń myśliciela w cholere co to za facet , załamka noo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopnąć w dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale asekurant
a ty sie nim przejmujesz :O kopa w tylek takiemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zostawił
w sumie sama zastanawiałam się nad rozstaniem, w sumie lepiej, że wyszło to od niego, ja powiedziałam tylko, że się zgadzam, dość miałam nieprzyjemnych sytuacji z jego strony, wierzyłam, że to tylko dobra koleżanka, chociaż rozum podpowiadał mi co innego... 2 lata byłam zaślepiona, ale klapki mi z oczu spadły... dla niego było najlepsze to, że mieszkałam daleko, mógł robić co chciał... mówił, że mu zależy itp itd a byłam tylko próbą zapomnienia o innej, próbą, którą sobie tylko przedłużał, a obiecywał też różności... a teraz zapewne jest już z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmmmmSamoZycie
jejku podziwiam jak wam to latwo przychodzi.... no zastanawia sie bo z byla byl 2 lata a ze mna pare tyogdni i ona wrocila po tym jak go rzucila i tak swinia jest ze nie powiedzial jej wprost nie i odwal sie ode mnie..... dziwny typ... oj chyba mu powiem wiesz co spadaj i jak bedzie mu zalezec to moze sie ocknie.... a jak nie to niechmysli nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie zostawił
zapomnij o nim, będzie ciężko, ale to najlepsze wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od takich facetów sie ucieka
i to jak najdalej wiej i to zaraz znasz go krótko wiec szybko ci przejdzie a jak pójdziesz w to dalej stracisz czas i nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmmmmSamoZycie
ale powiedzcie co za szuja obie nas trzyma w niepewnosci i zastanawia ktora wybrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×