Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Strawberryguava

Poszukuje Przyjaciółki - Na Pogaduchy

Polecane posty

Gość Strawberryguava

Hej zapraszam tu wszystkie koleżanki które czują sie samotne i chciały by pogadać, ja poszukuje osoby z którą będe mogła sie podzielić smutkami i radościami... Czy na tym forum są tak samo samotne jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouloir cest povoir
nawet nie wiesz jaka jestem samotna, od dawna szukam tu kogos z kim mozna bylo by pogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
haaa no widzisz i jestem ;-) a dlaczego taka samotna jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouloir cest povoir
mam chlopaka od prawie dwóch lat i on pochlonal moj caly czas, znajomi zaczeli sie powoli wykruszac, teraz nie mam nawet do kogo zadzwobnic pogadac spotkac sie itd (szkola,chlopak,tv,spie,szkola chlopak,tv,spie) i caly czas to samo,:( zyje tylko nim i szkola nie mam nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
Wiesz moze trudno Ci będzie w to uwierzyć ale ja mam tak samo, mój chłopak pochłonął wszystko...cay mój czas, ja jestem z nim od 17 miesięcy i ostanio przez kilka dni sie nie spotykaliśmy...uswiadomiłam sobie że nie mam z kim porozmawiać...I teraz szukam jakiś przyjaznych ludzi :) Chodź za bardzo mi to nie wychhodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouloir cest povoir
rozumiem Cie doskonale, kiedy nie widze sie ze swoim chlopakiem to normalnie fiksuje, wymyslalm setki powdow zeby tylko sie z nim spotkac, poprostu nie mam sie z kim spotkac, podagac wyzalic, nawet nie mam z kim pojsc do kina, na impreze;/ na ostatniej imprezie jakiej bylam to sylwester 2007/2008;/ ech.a kiedy sie z nim nie widze to siedze i gapie sie w sufit i tylko czekam az czas mi zleci zeby pojsc spac i na drugi dzien z nim sie zobaczyc. mam 18 lat a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
Ja nawet tego sylwestra z nim spędziłam ale nie żałuje ;-) Czyli mamy dokładnie taki sam problem...No i na dodatek tyle samo lat bo ja też mam 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
To może na gadu nam sie będzie lepiej rozmawiało cio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouloir cest povoir
o bardzo chetnie mozemy sie przerzucic na gg:)podaj to napisze zaraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouloir cest povoir
mam nadzieje ze nigdzie mi nie ucieklas? ja musialm z psem wyjsc dlatego zniknelam na chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
Ja też byłam z psem w ogródku pobiegać i umyłam autko przyokazji bo mnie zatrudnili... 5206007 to mój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vouloir cest povoir
napisalam do ciebie na gg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strawberryguava
napisz jeszcze raz bo nie mam Twojego numerku a wiadomości mi sie nie zapisują ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×