Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mi się też nudzi

1400 brutto.......

Polecane posty

Gość mi się też nudzi

Złożyłam aplikację do pewnego urzędu na pewne stanowisko. Było to 3 września. Po 3 tygodniach raczyli wywiesić listę 25. osób zakwalifikowanych do dalszej rekrutacji. Dziś zadzwonili, że w czwartek ma się odbyć egzamin dodając , że płaca wynosić będzie 1400 zł brutto (hahaha). Po podaniu tej kwoty Pani zapytała, czy przyjadę na egzamin - odparłam, że owszem. Dodam tylko, że nie jest to jakieś odpowiedzialne stanowisko. Mam skończone studia wyższe. Od pół roku szukam pracy. Co o tym sądzicie. Dodam jeszcze, że byłaby to praca w innym mieście, więc musiałabym opłacić wynajęcie pokoju (bo przecież nie mieszkania) - oczywiście jeślibym zdała egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak się w polsce
zarabia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się też nudzi
Jechać na ten egzamin? I co ważniejsze - uczyć się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezella
to jakaś komedia ja nie mam wyższego i odmówiłam pracodawcy -1400 na rękę - bez egzaminu he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się też nudzi
Ale w jakiej branży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezella
praca w biurze w firmie transportowej ale mam lepszą więc się nie zgodziłam. a tobie gdzie taki badziew zaproponowano jaka branża ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się też nudzi
budżetówka. urząd państwowy w niewielkiej mieścinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wezella
mi się ta historia skojarzyła z dobrym scenariuszem na komedię :-) -egzamin itd lista chętnych,1400 zl, szukanie pokoju do wynajęcia, dojazdy pociągami z przesiadkami, hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się też nudzi
Ja się zaczynam czuć jak bohaterka komedii :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się też nudzi
Co o tym inne osoby sądzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No tak no coz
niestety w państwowych tak sie zarabia Moja kuzynka zapiernicza w urzedzie pracy za 800 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi się też nudzi
Iść na ten egzamin, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wezella \" to jakaś komedia ja nie mam wyższego i odmówiłam pracodawcy -1400 na rękę - bez egzaminu he he \" to jest dopiero komedia jak ktos odmiawia 1400 zl na reke. a potem placzecie,ze dla was roboty nie ma. Nic dziwnego,zamiast popracowac troche,zarobic, przeniesc sie potem na wyzsze stanowisko i pensje, to od razu byscie chcieli kierownicze stanowisko :P bo 1400 brutto z oplaceniem mieszkania to faktycznie niewystarczajaco duzo. Choc jak jestes sama,wyatarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też się nudzi
Postanowiłam, że nie pojadę na egzamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zarabiam 1450 brutto
od kilku miesięcy, też wyższe wykształcenie. Zaczynałam od stażu za kilkaset złotych dlatego doceniłam tą pracę. Tyle że ja nie mam szans na podwyżkę, więc póki moge zdobywam doświadczenie a potem będę czegoś szukać. A pracę w budżetówce pewnie że bym brała nawet za 1400! regularne podwyzki, 13-nastki, i premie. trochę się tego uzbiera z biegiem czasu. Mam koleżankę która zaczynała od mniejszej kwoty, dziś dostaje ok 2400, mój brat też w budżetówce trochę dłużej ponad 3000. Do tego dochodzą jeszcze inne profity: jakieś tam kasy dające niskooprocentowane pożyczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×