Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trelemorele11111

prosze pomozcie! jaka maszynke kupic chlopakowi na dzien chlopaka?

Polecane posty

Gość trelemorele11111

kobiety, mezczyzni pomozcie! jutro dzien chlopaka a ja wpadlam na pomysl, zeby kupc mu maszynke do golenia jakas fajna. najlepiej to jakby byla jakas tania i dobra :P np cos ok 10 zl a cos takiego jak mach 3 urbo czy cos w tym stylu. piszczie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świetny pomysł:O qwa jak można na jakiekolwiek świeto swego faceta kupować maszynkę do golenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhf
a co w tym dziwnego ze chce sie kupic maszynke????? :\ ale dobrej to ty za 10 zl ie kupisz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupilam krem
pod oczy dla swojego mężczyzny:) Kosztował mnie 12 zł. Kurcze tylko teraz sie boje,ze nie doceni tego drobiazgu i mnie np wysmieje heh. :) Albo pomysli,ze mi sie juz nie podoba ,bo to wiecie regenerujący,przeciwzmarszczkowy!:) Ale chcial krem pod oczy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele11111
a widocznie mozna i nic w tym dziwnego hah! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele11111
no chociaz chcial krem pod oczy, a moj to nic nie kupuj i nic nie kupuj :P no ale ja tak nie moge, chociaz jakis drobiazg musi byc. ale tych drobiazgow tez juz mi brakuje :( :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupilam krem
autorko jak myslisz nie bedzie glupio dac takiego kremu? w tubeczce? Oczywiscie do tego kupie rafaello albo merci i ladnie zapakuje w papierek z kokardką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako prezent maszynke ?? rownie dobrze szampon moglas kupic:O a krem pod oczy dobry pomysl, ja mojemu sprezentuje na mikolajki, bo na jutro mam prezent. gdzie kupilas krem pod oczy za 12zl?? bo ja sie zaczajam na ten co pierce brosnan reklamuje revita lift loreal czy cos, 45zl kosztuje, albo oriflame za 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupilam krem
w takie dni kupuje sie tylko drobiazgi:) Maszynke wybierz w jakiejs drogerii:) Napewno znajdziesz fajną za 10 zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupilam krem
kciukiem kupilam w drogerii:) Tylko wlasnie widzisz ja tez chcialam kupic taki drozszy,firmowy,no ale niestety na dzien dzisiejszy moje fundusze mi nie pozwoliły:( A ten krem co ja kupilam jest z firmy Eveline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 ostrza do Wilkinsona
kosztują ok.25 zeta nie wiem po ile są jednorazówki zestaw gillete ten z główkami o 4 ostrzachbył swego czasu na promocjach za ok 45 zł. (maszaynka plus 3 głowice)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eveline, hmmm powinien być u mnie w miasteczku, dziex za info, będę pamietać jakby mnie też brak funduszy zaskoczył;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele11111
jak dla mnie krem pod oczy to swietny pomysl, tym bardziej, ze chcial :) nie widze w tym nic dziwnego!!! wcale sie tego nie wstydze, wiec nie ukrywam, ze ja i moj chlopak mamy po siedemnascie lat i zbyt duzego tego zarostu jeszcze nie ma, ale juz niedlugo jego pierwszy raz :P i pomyslalam, ze fajnie bedzie mu ogolic sie maszynka ode mnie, ktora dostanie na dzien mezczyzny :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele11111
maszynka jak dla mnie to spoko no ale szampon? :P ale palnelas xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupilam krem
a kto o szamponie napisał? Chyba nie ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele11111
dzieki dziewuchy :) a ja tez chcialam kupic cos drozszego. hmm drozszego? tzn raczej fajniejszego, a jak fajniejsze to i drozsze. ale brak funduszy :P a na dzien chlopaka wystarczy cos symbolicznego :P ale nie pogniewalby sie gdyby nic nie dostal hehe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele11111
nie ty, nie ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele11111
a moze macie jeszcze inne propozycje na drobiazgi oprocz maszynki do golenia, kremu pod oczy? no i szamponu? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupilam krem
Jakis dezodorant,balsam po goleniu,pianka do golenia,miś:) jakiś łakoć,moze książka,majtuchy jakieś ;) płytka z ulubioną muzyką, albo np zrobic po prostu jakąś romantic kolację! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arbuzowa pestka
ja kupilam dzisiaj mojemu fajna ciepla bluze z kapturem,jest ich pelno na miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trelemorele11111
hmm no jeszcze pomysle, ale dzieki za propozycje :) na pewno kupuje kartke. jutro na pewno napisze co kupilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×