Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość howtobreath

kto jest wazniejszy??

Polecane posty

Gość howtobreath

czy mozna poswiecic dobre relacje z rodzicami dla bycia z tym jedynym, wymarzonym, ukochanym...? czy warto? czy wazniejsze jest moje wlasne szczescie, czy spokoj moich rodzicow? czy oni faktycznie wiedza lepiej co jest dla mnie dobre?? dodam tylko ze jestem juz dorasla dwudziestoparoletnia kobieta. zadaje takie pytania, bo moi rodzice, to chyba toksyczni rodzice... i nie wiem, czy mam sile z nimi walczyc. i czy wogole powinnam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanów się dobrze
czy zastrzeżenia rodziców co do Twojego mężczyzny mają jakieś realne podstawy. Jesli nie, to - to jest Twoje zycie i Twój wybór, który moze rodzicom nie odpowiadac, ale który muszą uszanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoje zycie
i ty decydujesz jak je przeżyjesz a nie rodzice. Jesli byłabym na twoim miejscu i wiedziała, ze to ten jedyny to nie zastanawialabym sie długo. A rodzice powinni sie pogodzic z wyborami dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość howtobreath
problem w tym, ze chce dla niego wyjechac z polski, ale to przeciez nie jest koniec swiata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty wybierasz sobie osobę
z która spędzisz swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i np zrezygnujesz
z wlasnego szczescia dla "widzimisie" rodziców a potem bedziesz rozgoryczona i miala wielki zal do swoich rodziców. rób to co ty uwazasz za słuszne i dla ciebie najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×