Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AgataMała

Jak się zemścić? Co zrobić?

Polecane posty

Gość AgataMała

Otóż... mam zawiłą historię do opowiedzenia, i nie wiem co mam zrobić... mam nadzieję, że ktos to przeczyta i mi pomoże, bo po prostu nie wiem co jeszcze mogę zrobić. Otóż: Mam dwie koleżanki. Z jedną, Renatą poznałam się ok. roku temu. Było bardzo fajnie, lubiłyśmy się, było z nią zawsze śmiesznie i w ogóle. Ale po jakimś czasie skumplowałyśmy się z Magdą. Na początku byłam z tego powodu bardzo zadowolona bo dobrze się dogadywałyśmy i również było śmiesznie. Dodam jeszcze, że Renatana początku w ogóle nie interesowała się chłopakami, a Magda dużo bardziej. No i nadeszły wakacje... musiałam wyjechać na miesiąc, a dziewczyny w tym czasie... cuż, bardzo się zaprzyjaźniły, Renata zaczęła się interesować chłopakami i pewnie uważa teraz, że ja nie potrafię z nimi gadać i normalnie się zachowywać w obecności jej kolegów. No i teraz nie wiem co mam zrobić, bo widzę, że to Magda nastawia ją do mnie negatywnie, a Renata jest w nią bardzo zapatrzona, ale jak jesteśmy same to jest w miarę normalnie, tak jak na samym początku. I ostanio Magda była przez jakiś czas chora, więc z Renatą było prawie idealnie. JEdnak gdy wróciła wszystko jest tak jak przed chorobą... :/ I co mam zrobić?czuję się beznadziejnie, że utraciłam przyjaciółki, a druga okazała się w ogóle jej nie warta... Jak mogę niezauważalnie zrobić jej coś żeby chociaż na jakiś czas nie było jej w szkole? Albo co zrobić, żeby zniechecic Renatę do Magdy? Dodam, że Magdzie podoba się jeden chłopak, może coś wam da ta informacja... Liczę na pomoc, Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataMała
proszę, niech ktoś to przeczyta i mi poradzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lo mialam podobna sytuacje
poszlam do nowej szkoly, tam poznalam moja przyjaciolke "x" przyjaznilysmy sie super, szczera prawdziwa perzyjazn, zmienilam szkole tam poznalam przyjaciolke "Y" naprawde wspaniala przyjazn, ale z X nadal utrzymywalam przyjazn, X po roku przeniosla sie do mojej szkoly , to byla wieczorowka ana tez tak chciala, przyjaznilysmy sie wiec we 3, one raczej nie pasowaly do siebie i chyba za soba nie przepadaly, byly wrecz zazdrosne jedna o druga, w kazdym razie, ja sie cieszylam ze mam je obie, ze mam takie wspaniale przyjaciolki... potem one sie zaprzyjaznily wreszcie z czego bardzo sie cieszylam bo zle mi ylo z tym ze dwie tak bliskie mi osoby sie nie koniecznie trawia, w koncu doszlo do tego ze bardziej przyjaznily sie ze soba niz ze mna, bylo mi przykro bylam odrzucona tak sie czulam,minelo kilka lat, one ze soba kontaktu nie utrzymuja, a ja utrzymuje i z jedna i druga, juz nie sa orzyjaciolkami, a raczej sa kolerzankami moimi, spotykam sie z jedna i druga tak przecietnie raz na pol roku, i ewentualny mail lub tal raz na pare miesiecy.. moja rada , olej je obie, i pokarz im ze cie rania, a jak nie beda liczyly sie z toba , to poprostu olej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataMała
Najgorsze jest to, że one o sobie teraz piszą: "Moje słoneczko", "mój skarbek" i widzę, że Magda jest bardzo dumna z tego, że ma Renatę i ona po prostu robi wszystko, żeby mieć ją tylko dla siebie... i dlatego myślę, że Magdzie na tym zależy żebym je olała, bo ja jej już nie obchodzę... :( Ale dzięki wielkie za radę:* Rzeczywiście, sytuacja podobna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenkaaaaaaaa
i dlatego zpoznawanie swoich przyjaciolek jest niebzyt ciekawe, bo traci sie je obie... pogadaj z ta pierwsza, tak od serca, powiedz, ze Cie rani to, ze Cie olewa, ze odwrocila sie ode Ciebie jak tylko znalzla kogos nowego, a Tobie zalezalo na tej przyjazni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×