Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rahpys

Gdzie są normalne baby?

Polecane posty

Gość Rahpys

Krótko. Mieszkam w Szcz. A tu same wyfiokowane lalunie? Kobiety dodajcie mi wiary w Was :) Są jakieś normalne kobiety w naszym regionie? Bo jak na razie to trafiam na takie co żal do domu wpuścić w innym celu niż tylko... Wiadomo. Coś dziwny się ten świat robi :) Albo urodziłem się w złym pokoleniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatoslawa
tu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahpys
Eee... Nie wierzę. Znając życie następna, która jak przyjdzie co do czego to sex tak, ale wsparcie faceta już nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahpys
A co do rozglądania się dobrze - pewnie z braku czasu trafiam na same takie, bo przy prowadzeniu firmy czas miewam tylko po 22 - a wtedy szukać to tylko do klubów, a tam wiadomo co siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmień branżę, to znajdziesz przed 22 ;) po za tym w niektórych klubach widywałam normalne babiszony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Eee... Nie wierzę. Znając życie następna, która jak przyjdzie co do czego to sex tak, ale wsparcie faceta już nie " a jakiego rodzaju wsparcie? czyżbyś szukał sponsorki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatoslawa
to uwierz :-) no i czasami mozna sie zdziwic.Nie wszyskie to Mariolki poznane w bibliotece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahpys
Dobra, przyjmuję wyzwanie - jutro pójdę i zobaczymy co tam przesiaduje :) Aby było przed 23 rokiem życia, bo za młody jestem, żeby za starsze od siebie się brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahpys
bywam: żadnej sponsorki, szukam tylko takiej kobiety, która poza braniem potrafi też dawać coś innego niż d*** - czyli w skrócie zrozumieć, że facet czasem po prostu ma coś do zrobienia i nie można go wtedy ciągać na zakupy :P A i wyjechać czasem na tydzień trzeba bez podejrzeń "ty mnie na pewno zdradzasz!" :D Dobra, tak marudzę, bo po robocie zamiast pójść się pobawić siedzę z piwem przed monitorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kfiatoslawa
wylacz te swoje filtry...i nie oceniaj ksiazki po okladce.w milosci metryki nie sa wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefe
to mam miłą wiadomość dla ciebie - jedna z największych kurewek z naszego miasta przeprowadziła się właśnie do Szczecina.Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahpys
kfiatoslawa - ależ mnie jak do tej pory było najlepiej z kobietą która mnie fizycznie w ogóle nie pociągała, więc jakie znów filtry :) Filtr na wiek mam, bo sam mam 22 lata i ciężko byłoby raczej z kobietą 25 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rahpys
Byłoby na tyle - dwie sztuki. Tak myślałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×