Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mhyul

czy to prawda, że pod wpływem miłości się ładnieje?

Polecane posty

Gość mhyul

tak? opiszcie to. Jak to w waszym przypadku było?:) jak to jest? mam na mysli miłość odzwajemniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
nie wiem ja sie ostatnio zakochalam z wzajemnoscia i cala twarz mam w pryszczach, a wczesniej nie mialam, nie wiem czy to wina przesilenia jesiennego, ale wczesniej wczesniej nei mialam takich syfow na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda, prawda, człowiek się częściej uśmiecha, oczy mu błyszczą, poza tym jak się cłowiek całuje (albo już uprawia seks) to cera powinna stawac się ładniejsz,a bardziej napięta, z lepszym kolorytem itd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
kurcze a mnie naprawde wypryszczylo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak i jestto dowiedzione
naukowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kzgf
moze pod wplyem milosci uaktywnily ci sie hormony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piatek w piatkach
nie wiem moze wlasnie gospodarka hormonalna zaszalala, ale no masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda prawda
zgadzam sie, czujemy sie kochani, akceptowani, piekni dla tej osoby i to dodaje nam pewnosci siebie, jestesmy wtedy szczesliwi, a to przywoluje usmiech na nasza twarz, poza tym nagle zaczynamy bardziej dbac o siebie, zeby sie podobac ukochanemu/ej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenkaaaaa
prawda 1 kumpela zakochana, wygladla slicznie :) zupelnie inna twarz, oczy, usmiech, po prostu cudnie! 2 kumpele rzucil chlopak...since pod oczami, zmeczoan cera....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olimpijka69
To nieprawda że od seksu ma się ładną cerę! w takim razie powinnam mieć cudną buźkę, a ciągle mam jakieś pryszcze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelargonia zoltaa
tak, to prawda. Gdy mi się to przydarzyło, to miałam ponoć bardzo błyszczące oczy i w ogóle ciągle mi powtarzali, że wyglądam promiennie, ślicznie itp... Teraz nie jestem zakochana w nikim, a mówią mi to samo:P dobry róż to podstawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miiekk
właśnie, dobry roz to podstawa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia zdzisia
taaaaaaaaaaaaaak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
mnie mówiono, że promienieję... ale to było na początku związku, teraz śmiem wątpić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj tak dawno nie byłem tak ładny jak obecnie. kiegys bylem bardzo brzydki. bylem gruby i garbaty, piałem mnóstwo pryszczy. orli długi nos. rude włosy i bladą cere, miałem na twarzy i ręcach mnóstwo piegów. Miałem wystające królicze żeby miałem zeza. wszystko to się zminiło od kiedy jestem szczęsliwie zakochany. To cudowne uczucie mnie wyprostowalo. Schudłem i nabrałem masy mięśniowej, piegi poznikały, nabrałem śniadej cery. kolor oczy zmienił mi się na niebieski, wyprostował nos, poprawił zgryz. Zycie zakochanych jest cudowne,,, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość d r f fffffffff
tak tak ak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×