Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmiercionosna_kobieta

sledzicie losy ex waszych facetów?

Polecane posty

Gość śmiercionosna_kobieta

jesli tak, to w jaki sposób i dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z babskiej ciekawości
czasami,tak z 2-3 razy w miesiącu, oglądam ich zdjęcia na nk. o ile dodają nowe. zmieniły się nieźle od kiedy były z moim mężem,bo jestemy razem już 7 lat. ale jestem ciekawa - obie reprezentowały skrajnie inny typ urody niż ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna__Kraków
po co to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam majtek
ja tez zaglądam na profil byłej mojego faceta :D sama nie wiem po co to robię chyba ze zwykłej babskiej ciekawości ,sprawdzam czy dodała nowe zdjęcia oceniam jej ciuchy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna__Kraków
hm no ja widuje byla meza co drugi weekend w klubie i to mi wystarczy. ona z reguly zmywa sie krotko po tym, jak my wchodzimy. dlatego bywamy tam nie co tydzien , niech dziewczyna sie tez troche pobawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo nie
ja szukałam jego ex na nk,ale nie mogę znaleźć,nie wiem,do jakiej szkoły chodziła.Widziałam ją raz na ulicy,taka sierota.MOgę popytać jego siostrę,ale co jej niby powiem,że po co mi te wiadomości.Jego nie zapytam,bo to śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo nie
sama nie rozumiem,po co się nią interesuję.Czasem chciałabym ją spotkać na ulicy i się złoszczę,że nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sumie.......................
jak sobie myśle..to jest to bez sensu ale ciekawość bierze góre najgorsze jest to że sie porównuję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwed
Po zaspokojeniu pierwszej ciekawości, już nie. Jednak o każdej z którą był, chciałam się trochę dowiedzieć i dowiedziałam. :) No, do tych które mają profile np na N-K, zaglądam co jakiś czas, anonimowo. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dqwed
tzn zajrzałam po jednym razie do każdej, i wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wali mnie to
Tak, czarna_dziura, lepiej wiedzieć która będzie następna po tobie :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wchodza na Wasze profile obcy Wam ludzie? Mnie to nawet nie drazni, tylko troche zastanawia po co ogladaja profil obcej im baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wali mnie to
Mnie zaprosił do wspólnej znajomości jakiś lachon którego zupełnie nie kojarzę ani z imienia ani z wyglądu. A okazało się że chodziła do tej samej podstawówki co ja tylko 2 klasy niżej (później). Może to jakaś moja cicha wielbicielka z dawnych lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×