Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mirekk

zajęcia dorywcze?

Polecane posty

Gość mirekk

jakich zajec dorywczych sie imacie, by dorobic do wyplatki ew. kieszonkowego? ja ostatnio zaczalem obstawiac sobie wyniki sportowe, pierw obstawialem w sts, ale szybko przeksoczylem na on line na bet365, latwiej duzo i mniej czasu mi zajmuje obstawianie. dodatkowa kasa wpada. co jeszcze mozna robic, zeby latwo zlapal dodatkowy grosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi sie zdaje
czasami tez obstawiam wyniki, bo nie sadze, by trafienei 6 w lotto bylo realne. mozna tez roznosic ulotki, albo zatrudnic sie w Mc Donaldzie, ale z tego wszsystkiego najlepiej zarobi sie na obstawianiu wynikow i zmarnuje najmniej czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sroko
ja tez obstawiam na bet365.com , pare stówek w meisiacu na tym uzbieram, do tego czasem stoję na promocjach w marketach, róznie mi placą ale za dzien mam okolo 100 , wiec razem z zakładami jakies 1500 zł sie uzbiera, a to juz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nudziara.
moze 5000 a kieszonkowego ile masz 50 zł? durne dzieciaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szadoł
też mi się wydaje ze najbardziej opłacalne byłyby zakłądy sportowe, musze spróbować bo od dawna interesuje sie koszykówką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przemo
możecie coś bardziej powiedzić , przybliżyć temat tych zakładow on line , duzo da sie z tego wyciągnąc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelmy
powiem Ci, że ja z zakładów na bet365.com wyciagam jakies 800 zł na miesiąc , nie wiem czy to dobry czy słaby wynik, ale myśle że jak na to żeby sobie dorobić do pensji to jest nieźle :) wiadomo, dodatkowa kasa zawsze sie przyda, tym bardziej ze łatwo jest tam obracać kasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×