Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetka_30

MISJE WOJSKOWYCH

Polecane posty

Gość zws
skomplikowany temat polityczny a ty robisz z tego telenowele. brawo! rzadka umiejetnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie robie zdnej telenoweli, jestem ciekawa jak zolnierze wytzrymuja na misjach po 6 miesiecy niby bez sexu, tak mowia. Nie jestem pewna czy byl mi wierny i pewnie prawdy nie dowiem sie juz nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
to jest jedyna twoja rozterka zwiazana z zawodem meza??? powalasz mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezupelnie , powalam czym zaciekawieniem czy kogos tam mial? rozumiem ze ty nie byłabys ciekawa czy Twoj mąz cie zdradzał czy nie bedac na misji przez pól roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
a nawet jesli 'ktos tak mial' to co to zmienia w twojej sytuacji?? albo jesli 'mial' przeciwnie? co do mnie to nie wyobrazm sobie zwiazku z wojsokowym w ogole a z wojskowym bioracym udzial w misjach w szczegole. co do zdrady. facet wrocil z innego swiata. ze swiata, ktorym nigdy nie bedzie mogl sie z toba podzielic. jakie znaczenie ma czy z kims sie fizycznie przespal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie znaczenie! nie wiesz jakie? szkoda, ale podzielic sie ze mna owszem moze bo bylam u niego 2 tygodnie wiec takze troszke poznalam tamten kraj!;) a wojskowi calkiem fajni ludzie, co do mojego meza w domu nie mam zadnych zastrzezen- kochajacy czuly, dba o mnie o corke i syna. Niczego nam nie brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej no chyba ci za dobrze
w tym zwiazku, skoro próbujesz wynajdywac problemy.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
jeśli zdradził, to pewnie z jakims sierżantem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
jeśli zdradził, to pewnie z jakims sierżantem :D:D:D kontynuowanie tej rozmowy doprowadziloby mnie do szalenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryzy
zaufanie to podstawa jesli masz wątpliwości to chyba masz problem. co do radzenia sobie przez tak długi czas to pewnie na ręczntm jechał :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×