Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moje piórko

nie umiem się nie przejmować /

Polecane posty

Gość moje piórko

chciałbym umiec się nie przejmowć.. przejmję się dosownie wszytskim, kazda pirdolę roztrząsam do granic mozliwości, stresuje sie drobnostkami i zdaje sie sobie z tego sprawe, ale nie potrafie sie "wyluzowac"... - kilogram wiecej na wadze - zly humor na caly dzien, od razu widze siebie "przytytą" wiec pol dnia siedze, licze kalorie, swoje bmi , czytam topiki o odchudzaniu na kafe itp itd (ostatanio sporo schudlam i panicznie boje sie powrotu do poprzendiej wagi) - rozmowa z chlopakiem na gadu byla wczoraj troche dretwa - ja juz mam wizje ze cos jest nie tak i ze on chce mnie zostawic - mam isc po wpis na uczelnie - dzien wczesniej juz jestem zdenerwowana tym, ze pewnie beda kolejki i bede dlugo czekac.... - kupilam ostatnio swietna bluzke i zrobila sie w niej mala dziurka - ja juz panikuje ze nie bede mogla jej nosi, a przeciez tak bardzo mi sie podoba i moglabym tak w kolko wymieniac... jeszcze troche i chyba wpadne w jakas nerwice... i ten lek przed przytyciem... masakra ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co jest grane
ja ma tak samo:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piness87
Ja również mam tak samo. Dosłownie wszystkim się przejmuję, wszędzie widzę problem, czepiam się każdego słowa swojego faceta. Wariatka ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddd
a to nie jakies natrectwo ? czy nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piness87
Nie wiem co to, ale na pewno coś to jest, jakaś choroba. Teraz np. od 2 godzin się zastanawiam czy wyjść do sklepu po coś do jedzenia, i nie mogę się zdecydować bo milion myśli co do wyjścia mi się nasuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×