Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamprzyjacielageja

Uważam że geje....

Polecane posty

Gość mamprzyjacielageja

to egoiści i tchórze. Myślą tylko o sobie i swoim kochanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o kim mają myśleć? Każdy myśli o sobie i swoich partnerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamprzyjacielageja
ale nie zwracają uwagi na innych ludzi, nie umieją współczuć. Poprosilam kiedyś kolegę-geja, żeby zaniosł coś w moim imieniu do urzędu, bo ja nie moglam i on powiedział, że tego nie zrobi. Są tchórzami. Boją się bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamprzyjacielageja
Ja mam przyjaciela geja . I owszem jest dyskretny, o wszystkim rozmawiamy, ale jak przyjdzie co do czego (chodzi o drobne życzliwości, jakaś pomoc praktyczna) - to nic z tego. Oni tylko gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj, gadasz kompletnie bez sensu. Gdybyś poprosiła kolegę hetero, a on by Ci odmówił, to byś powiedziała, że faceci to tchórze, czy po prostu byś stwierdziła, że źle trafiłeś Nie generalizuj bo to jest prostackie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahhhhhha
"Poprosilam kiedyś kolegę-geja, żeby zaniosł coś w moim imieniu do urzędu, bo ja nie moglam i on powiedział, że tego nie zrobi. Są tchórzami. Boją się bólu." ??????? to że nie zaniósł Ci papierów od razu czyni z niego tchórza? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamprzyjacielageja
Generalizowanie jest prostackie? Uzasadnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
sissy. racja! ja chyba tez jestem gejem. wnioskuje logicznie z tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zws
Generalizowanie jest prostackie? Uzasadnij jak bylo na ksiezycu? pan twardowski ciagle ma sie dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, rozprawki każą mi pisać :D Wszyscy jesteśmy geje, materialistki i zdradzamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli znasz 1-2-3 gejow
i na tej podstawie wydajesz aady o gejach, to ten sposob myslenia jest bardzo uproszczony, wręcz prostacki - oto uzasadnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nikomu nie pomagam a nawet
lubię ludziom szkodzić, a nie jestem gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli znasz 1-2-3 gejow
(" wydajesz sądy" miało byc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze on tez nie mogl zaniesc
:O Kiedys prosilam o podobna rzecz cala rzesze moich znajomych. 9 nie moglo, 10 osoba sie zgodzila. W zyciu bym nie pomyslala, ze ktorekolwiek z nich to tchorz, co to w ogole ma za znaczenie? :D I zadno z nich nie jest kochajace inaczej :P akurat gejow tez nie lubie. ale w tym momencie musze wystapic w ich obronie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamprzyjacielageja
A wyobrażacie sobie taką sytuację: idziecie z kolega gejem w nocy przez miasto. Zaatakował was dres i co? Sądzicie, że gej stanie w waszej obronie? Ja uważam to za wątpliwe. Najpewniej pierwszy by uciekał. Miałam taką sytuację kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie gej stanie
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeee
a ja widziałam sytuacje gdy chłopak zasłaniał sie swoją dziewczyna przed kolesiami którzy ich napadli:O i co? nie dość że nie stanął w jej obronie to ją wystawił...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdjnamdkld
A ja mam kolege ktory jest zniewieściały, inaczej metroseksualny. I on rowniez nie stanął by w mojej obronie, spierdzielił by gdzie pieprz rośnie hehe :D Choc gejem nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamprzyjacielageja
A czemu pobił Twojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo mąż złośliwej nie chcial mu
się oddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamprzyjacielageja
Brzydal29 "A czemu pobił Twojego męża?" Przecież sami napisała, czytaj ze zrozumieniem. Chłopcze nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie wchodź. Won po prostu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydal28
"Chłopcze nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie wchodź. Won po prostu." 👄 słodka pomarańczko (mam nadzieję, że to nie facet :classic_cool:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruiny
jan uwazam ze geje sa bardzo smieszni, tzn. ne wszytscy nei chce tu generalizowac, ale czasem sie spotyka takich co od razu po zachowaniu sposobie mowienia widac...sa charakterystyczni... jeszcze poweim ze nei mam nic do gejow, nie ejstem rasistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×