Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

***DziewczynA***

Rocznik 1988! Wpisujcie się!

Polecane posty

ja po sobie też :P mój starczy umysł zaskakuje sam siebie :P nastepnym razem zawału dostane od tych emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szarlotka1988
Ja jestem ten rocznik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje, że będzie bo moje serce ma swoją żywotność... takie przebłyski wyprowadzaja mnie z równowagi i musze przez nie czesciej niz zwykle zmieniać pieluche i pić melise :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne - w razie gdyby Ci zabrakło pieluch lub tamponów to juz wiesz gdzie napisac zrobimy zrzutę i jako koledzy i kolezanki z cafe damy jałmuzne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy brakuje mi pieluch, używam kaczki... :P a krem wali kupsko w majty i udaje że nic sie nie stało, albo probuje obrócic to w żart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no - psujesz mi tu renome :P jak mozesz mnie lubić.. jestem złym człowiekiem... spytaj krema... odpowie Ci, kiedy zmieni spodnie... bo znów sobie zażartował chyba :P (bo coś strasznie wali :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do piątki? czyli do piątego października? :P:P czyli jednak do niedzieli :D to nie oczopląs, tylko nie słuchałas mnie, gdy Ci odradzałem zakup tego spirytusu od Białorusinów: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o piątek 3 padziernika :D A co do tego spirytusu to komiczne...to nie bylam ja :P To był krem :D Widzisz co mu zrobiłeś?? Prze Ciebie chlopak ma problemy z trzymaniem tego i owego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem cierpiał na nietrzymanie moczu znacznie wczesniej... teraz po prostu sie juz z tym nie kryje bo po szklance spirytusu uwaza, ze plama w kroku jest zabawna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi raz sprzedał bana :O Teraz jest w trakcie podlizywania sie Pani Cenzor... Dżizys...dlaczego ja o nim ciagle gadam!! Komiczne to koniec rozumiesz:P Zero rozmowy o kremie:O Juz mnie mdli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to o czym mamy gadac? pogadalibysmy o kolorze Twej bielizny, ale to lekko pedofilią z mojej strony zalatuje:P moze jakis luźny temat na rozruszanie towarzystwa... proponuje "klauzule waloryzacyjne do walut obcych a poddanie się egzekucji w trybie art 777 par.1 pkt 5 kpc" :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×