Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhyjn bjn

Czy on sie odezwie?

Polecane posty

Gość jhyjn bjn

Nie oddzywa sie do mnie juz ponad 2 miesiace. Rozstalismy sie w klotni i zlosci:O I zalu z mojej strony, bo na koniec powiedzial kilka przykrych slow. Nie byl moim chlopakiem. BYl tylko i az dobrym kolega, prawie przyjacielem. Tesknie za nim, ale po tym co mi powiedzial nie moge sie do niego odezwac 1sza:( Czy jest jakas szansa,ze zrozumie w koncu to,ze zchowal sie jak cham?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje_się
zrób tak żebyście spotkali się 'przypadkiem'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyjn bjn
Niestety to niem ozliwe, gdyz mieszkamy w roznych miastach:( Skrzywdzil mnie bardzo i zawiodl (jak czlowiek, nie jako facet), ale jak wspomne sobie te wspolne chwile (dobre chwile, a bylo ich sporo) to jakos sie smutno robi na sercu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boje_się
2 miesiace to duzo... chyba sie nie odezwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna dziewoooocha
nie ma szans,podaruj sobie,zapomnij o nim i nie poniżaj się próbami kontaktu z nim,bo wygląda że on sobie odpuścił,a po co ma się śmiać z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyjn bjn
Nie kontaktuje sie z nim, chociaz mialam kilka takich momentow,ze w przyplywie zlosci chcialazm mu wszytsko wygarnac. Jednak zdrowy rozsadek zwyciezyl. Liczylam na to,ze on sie odezwie i przeprosi, ale jak widac odpuscil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dbfos
na bank się nie odezwie... nawet na to nie licz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUURAAA
Napisz mu emaila napisz tam wszystko co myslisz, co czujesz za co dziekujesz, za co rzepraszasz .. Odpisze to super a jak nie to nie ale zawsze bedziesz pewna ze zrobilas wszystko by byc razem a nie ze pozniej bedziesz zalowaa ,ze czegos nie zrobilas czy powiedzialas ! dume schowaj do kieszeni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyjn bjn
Ale ja nie chce z nim byc jak z facetem. Chce go po prostu jak przyjaciela. Naprawde super czulismy sie w swoim towarzystwie, mielismy podobne zainteresowania, poglady; nigdy sie nie nudzilismy ze soba. Nie bylo chemii miedzy nami, ale bardzo sie lubilismy. i Teraz koniec:( wiem, powinnam zapomniec-bylo, minelo, ale nie potrafie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HUURAAA
no to dlatego napisz emaila wyslij ! napisz wszystko co czujesz czego oczekujesz przepros !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be jaj ae z majoneze
za co ma przepraszac, skoro to on zachował sie jak cham ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyjn bjn
Teraz juz za pozno na maila. MInelo juz tyle czasu:( Nie wyskocze nagle po 2 miesiacacvh z tekstem jka to mnie zawiodl, bo wyjde na totalna kretynke:O Co do przepraszania, to niesttey, ale on powinien mnie przeprosic po tym co powiedzial:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna dziewoooocha
nie ty jedna masz taki problem,uwierz...ja napisałam kilka razy i nic...zbłaźniłam się tylko...zostaw to,niech czas zrobi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyjn bjn
gdybym tylko mogla zapomniec:( Poznalismy sie zuplenie przypadkiem i tak jak pisalam wczesniej-bylismy jak zaginieni blizniacy;) Tak przynajmniej myslalam. A tutaj taki zawod:( Przezywam to gorzej niz zawody milosne, jakich doswiadczylam- o ironio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyjn bjn
moze ktos byl w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie dziecko.
JA BYłAM CO CHCESZ WIEDZIEC ..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie dziecko.
2 MIESIACE I TY NIC??UHUHU OSTRO...JA BYM COś ZACZEPIłA JAKIES ZYCZENIA JAKIES COś,..CZY MA MOJA KSIAZKE CO KIEDYS ZOSTAWIłAM U NIEGO...COKOLWIEK...TO CHYBA CI NA NIM NIE ZALEZY;] JAK SIE TERAZ NIE WEZMIESZ W GARSC ZNAJDZIE INNA KOLEZANECZKE..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyjn bjn
Wiem,ze kazdy jest inny i inaczej reacguje, ale czy Twoja historia zakonczyla sie happy endem?:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie dziecko.
NAPISZ COS DO NIEGO NIE WSPOMINAJ O TYM ZE ZACHOWAł SIE JAK CHAM ON to wie ON TO WIE...ALE JUZ NIE DRąż TEMATU...TYLKO SPYTAJ CO U NIEGO;] JAK SIE MASZ CZY COS;] CO TY MYSLISZ,żE FACET PRZYZNA SIE DO BłEDU? E TAM JAK CHAM SIE ZACHOWAł NIE PIERWSZY I NIE OSTATNI..TRZEBA CZASAMI BYC TOLERANCYJNY,M...JESLI NIE ZROBIł CI DZIECKA I NIE UCIEKł TO NIE TAKI CHAM..;;] HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie dziecko.
OCZYWISCIE ZE TAK;];] NIE MAMZ AMIRU Z NIEGO REZYGNOWAC CHOCBY NIE WIEM CO NA DOBRE I NA ZłE KłOCIMY SIE CZASAMI ALE SZYBKO GODZIMY...WSPIERA MNIE JA JEGO;] JESTEM DUMNA ZE SAMA SOBIE PORADZIłAM Z TYM HA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhyjn bjn
Nie wiem, ja tak nie potrafie. ewidentnie on zawinil, wiec ruch nalezy do niego. Ja nie mam problamu z przyznaniem sie do bledu i gdybym byla winna to na pewno napisalabym...ale tak? oin powinien:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Już nie dziecko.
HEHE ALE TO TOBIE JEST SMUTNO...STRATA CZASU TAKIE FOCHY TO ON POWINIEN TO JA POWINNAM BLA BLA BLA DZIECINADA...SZKODA CZASU MóWIE CI..;] A TY CIERP SOBIE..JAKBYS NIC NA TO PORADZIC NIE MOGłA...BEZRADNA? WłASNIE ZE NIE!ALE CZEKAJ SOBIE CZEKAJ...JESLI NIE SZKODA CI CZASU...A DZIS JUZ TESKNISZ..;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zycze Ci zeby
zycze Ci,zeby sie odezwal. Ludzie czesto zdaja sobie sprawe z wlasnych bledow i zmieniaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakakaka
Moze sie odezwac. Niektorzy to maja taki system "co pol roku":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgffg
nie był moim chłopakiem...... ale tęsknię.... baby są popierdolone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakakaka
a dlaczego sa popierdolone?:P Ze tesknia za osoba, ktora lubily i za przyjacielem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×