Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wiola LBN

Opis na gg mojego bylego ... co to moze byc za znak?

Polecane posty

Gość Wiola LBN

Moj byly z ktorym zerwałam 2 tygodnie temu ma taki opis : ,, Niestety zycie juz takie jest, tracimy to co kochamy" Jak myslicie czy to moze byc o mnie, czy moze byc to np do jakiejs innej sytuacji, ze cos stracił. Nigdy mi nie powiedzial ze mnie kocha i dlatego mnie to troszke dziwi i nie wiem czy to moze byc do mnie. Ale czy on cos przez to chce pokazac, zebym np sie odezwala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scl
uczyc sie dzieciaczku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego z nim zerwałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola LBN
Nie jestem dzieciaczkiem, mam 21 lat, on 24. Zerwałam z nim bo nie widzialam ze mu zalezy. Nie angażował sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytaj sie co takiego stracil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy ze jestes kolejna "blyskotliwa" laska ktora rzuca chłopaka po to zeby zobaczyć czy bedzie sie płaszczył zeby cie odzyskac. To znaczy ze zamiast zaczac zyc glapisz sie za duzo w gg patrzac czy nie zmienia mu sie opis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola LBN
Z tego co sie orientuje, to w ostatnim czasie tylko mnie ... Ale czy to nie dziwne ? Przyjal wiadomosc ze chce zerwać ze spokojem, a teraz ten opis , nie wiem co jest grane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojojojoojoj
Przeciez wiadomo ze chodzi o ciebie ale moze on robi tylko pokazowke wiec basz czujna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniulka001
poczytaj sobie temat o facetach co nieuzewnętrzniają uczuć gdzies tu jest na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla ciebie pewnie to dziwne ale ludzie dojrzali emocjonalnie nie rzuca sie na kolana, nie będą błagać, nie beda grozić ze sie zabija - poprostu przyjmą to do wiadomości. Pytanie jest takie - czego ty oczekiwałas po waszym rozstaniu ? bo chyba najwyraźniej nie tego ze on odejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dldldldl
To znaczy, że twój były jest dupkiem, który potrafi wstawiać rzewne opisy na gg ale nie potrafił nic zrobić, żeby cię zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola LBN
Niby mnie ciagnie jeszcze do niego, ale on nie raz mnie tez okłamał, a o zaanazowaniu tez nie moge nic wlasciwie powiedziec, bo glownie to ja sie angazowałam. A tak byc nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola LBN
Aha, i on raczej dojrzały emocjonalnie nie jest i w dodatku skryty. Ale okłamać potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to skoro nie chcesz do niego wracac - to po co roztrzasac ta sprawe? nie patrz na opisy, nie szukaj kontaktu - wrzuc na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj luska S
i tak sobie to tlumacz naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×