Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znów klapa

Znów się zawiodłam

Polecane posty

Któregoś pięknego dnia przestałam ufać facetom. Kilka razy dość boleśnie się przejechałam i postanowiłam sobie, że nigdy więcej. I co? Znów dałam się wykiwać, tym razem dobremu znajomemu... Z początku wydawał się być taki szczery, normalny, oddany (swojej kobiecie), polubiłam go od 1 dnia. Niestety jak się potem okazało wszystko co mówił to jedne wielkie kłamstwa - swoimi przypuszczeniami, pomówieniami i domysłami prawie doprowadził do ruiny mojego związku. A myślałam że jestem taka mądra i ostrożna... Qrcze da się jakoś ustrzec przed takimi dobrymi aktorami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kurde, dość się namęczyłam z takimi słodkimi kłamcami. Myślałam, że tym razem wszystko jest ok a tu taka wtopa:/ I co mam zrobić kiedy facet jest tak szczery, że aż głupio się słucha o jego życiu prywatnym? kiedy powierza mi swoje największe tajemnice, zdobywa stopniowo moje zaufanie a potem nagle \"bum\" i wszystko się psuje? :/ każdego fajnego faceta mam skreślać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kant dupy pisze: "-udają ,że nie chcą Cie przelecieć" Jeśli chcą Cię przelecieć, to wg tej wskazówki nie powinni zostać odtrąceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że on nie był żadnym kandydatem do faceta. Ja jestem w związku, on również. Na dodatek to kumpel mojego faceta. Kant dupy w sumie masz racje, to damo usłyszałam ale sądziłam że to takie puste słowa, no bo jak... ja w związku, on również... :/ Głupia jestem i tyle:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×