Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szczerosctoniewada

Mam 17 lat, mój chłopak chce się ze mną zaręczyć...

Polecane posty

...w moje 18 urodziny. Dodam iż on sam ma tyle lat co ja. Sądzicie że to dobry pomysł? Jestem z nim 2 lata...sądzę że to ten już na całe życie, ale czy to dobry pomysł żeby się teraz zaręczyć? Ja osobiście nie mam nic przeciwko, chcę tylko poznać opinię innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjjjjjjj Troche
za wczesnie. Jestescie jescze bardzo młodzi i kupe jeszcze przed Wami. Lepiej poczekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lustereczko123
jesli nie masz nic przeciwko, to po co na kaffe siedzisz i pytasz sie wszystkich czy to dobry pomysł?? oj dziewczynko, pozyj sobie troche, masz dopiero 18 lat, a to taki piękny wiek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukienka w kratkę
Nie nie nie! W wieku 18 lat jescze nic sie nie wie o zyciu, chociaz mysli sie ze sie wie ;) Dlatego to taki ziezki wiek. Poczekaj przynajmniej do skonczenia licencjata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
no ej, nie przesadzajcie, zaręczyny to nie ślub jeszcze :) jak chcesz sie zaręczyć to why not, najwyzej jak za jakis czas zmienisz zdanie to oddasz pierscionek. tylko sie w ślub nie daj wmanewrowac za szybko!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a e i o u yyy
eee po co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 17 lat, mój chłopak chce się ze mną zaręczyć... jak ja miałem 17 lat....to siedzialem na rive raid i monte zumie w salonach ATARI... grzałem joystickiem i zrywałem śliwki u sasiada :P na posesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniam mniam mniam
ja radziłabym na urodzinki sprawić sobie małego fajnego bejbika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×