Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kashi

Samotna w malzenswie

Polecane posty

Panowie,poradzcie cos.Czuje sie samotna ,opuszczona.Maz nmnie nie zauwaza.Siedzi teraz kolo mnie,kommpletnie go nie interesuje zkim gadam.Masakra.Czym go zachecic do rozmowy i dalej...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna 24
czesc samotna w malzenstwie mam to samo gdy maz jest w domu woli tv lub komputer malo rozmawiamy praktycznie wogole najwyzej na temat wydatkow i dziecka :(i ja sama niewiem czemu tak jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadasasdsa
nie, będziemy wam codziennie aż do usranej śmierci mówili jak was kochamy i czule obejmowali. dorośnijcie panie. życie takie jest. wkraczają obowiązki, rutyna. przecież to normalne. właśnie stąd tyle rozczarowań jest bo kobiety myślą, że jak było tak miło przez powiedzmy parę lat, to będzie tak już do końca życia. życie jest takie a nie inne i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie nie, nie dajcie sobie wmówić, że obojętność partnera jest normalna! nie jest! Tylko leniwy facet może tak powiedzieć, a naiwna kobieta uwierzyć! Stawiajcie wymagania od faceta tak samo, jak wymagacie od siebie. Nie zaniżajcie poziomu, bo w końcu dobijecie do dna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie....
dadasasdsa nie, będziemy wam codziennie aż do usranej śmierci mówili jak was kochamy i czule obejmowali. dorośnijcie panie. życie takie jest. wkraczają obowiązki, rutyna. przecież to normalne. właśnie stąd tyle rozczarowań jest bo kobiety myślą, że jak było tak miło przez powiedzmy parę lat, to będzie tak już do końca życia. życie jest takie a nie inne i basta. a ci co całe dnie spedzają na oglądaniu TV juz dorośli?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×